Development - en to pl translation catalogue (1469 entries)

en: (WordPress could not establish a secure connection to WordPress.org. Please contact your server administrator.)
pl: (WordPress nie mógł stworzyć bezpiecznego połączenia z WordPress.org. Skontaktuj się z administratorem swojego serwera.)

en: Shift-click to edit this widget.
pl: W celu edycji widgetu kliknij trzymając wciśnięty shift.

[ctx: HTML tag]
en: Address
pl: Adres

en: If you&#8217;re looking to paste rich content from Microsoft Word, try turning this option off. The editor will clean up text pasted from Word automatically.
pl: Jeśli chcesz wkleić formatowane treści z programu Microsoft Word, spróbuj wyłączyć tę opcję. Edytor automatycznie poprawki wklejony tekst.

en: While you can crop images to your liking after clicking <strong>Add new</strong>, your theme recommends a header size of <strong>%s &times; %s</strong> pixels.
pl: Po wybraniu <strong>Dodaj</strong> możesz wykadrować obrazek, używany motyw wymaga rozmiaru <strong>%s &times; %s</strong> pikseli.

en: While you can crop images to your liking after clicking <strong>Add new</strong>, your theme recommends a header width of <strong>%s</strong> pixels.
pl: Po dodaniu <strong>Dodaj nowy</strong> obrazka, można go kadrować. Dla używanego motywu, domyślna długość obrazka w nagłówku to <strong>%s</strong> pikseli.

en: While you can crop images to your liking after clicking <strong>Add new</strong>, your theme recommends a header height of <strong>%s</strong> pixels.
pl: Po dodaniu <strong>Dodaj nowy</strong> obrazka, można go kadrować. Dla używanego motywu, domyślna wysokość obrazka w nagłówku to <strong>%s</strong> pikseli.

en: Keyboard Shortcuts
pl: Skróty klawiszowe

en: <strong>ERROR</strong>: Cookies are blocked due to unexpected output. For help, please see <a href="%1$s">this documentation</a> or try the <a href="%2$s">support forums</a>.
pl: <strong>BŁĄD</strong>: Pliki ciasteczek zostały zablokowane. Więcej na ten temat można przeczytać w <a href="%1$s">dokumentacji</a> lub spróbować na <a href="%2$s">forum</a>.

en: http://codex.wordpress.org/Cookies
pl: http://codex.wordpress.org/pl:Ciasteczka

en: <strong>ERROR</strong>: Cookies are blocked or not supported by your browser. You must <a href="%s">enable cookies</a> to use WordPress.
pl: <strong>BŁĄD</strong>: Ciasteczka są wyłączone lub nie są wspierane przez używaną przeglądarkę. Musisz <a href="%s">włączyć ciasteczka</a> by używać WordPressa.

en: Add/remove code tag
pl: Dodaj/usuń znacznik kodu

en: Link CSS Class
pl: Link do klasy CSS

en: Show Video List
pl: Wyświetlaj listę filmów

en: Display Settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: Edit Original
pl: Edytuj oryginał

[ctx: table cell alignment attribute]
en: None
pl: Brak

en: Font Family
pl: Czcionka

en: Font Sizes
pl: Rozmiar czcionki

en: Split table cell
pl: Podziel komórkę

en: Suggested image dimensions:
pl: Sugerowane wymiary obrazka

en: Custom Size
pl: Własny rozmiar

en: Advanced Options
pl: Zaawansowane

en: Image Title Attribute
pl: Tytuł obrazka

en: Image CSS Class
pl: Klasa CSS obrazka

en: Artist
pl: Artysta

en: Genre
pl: Gatunek

en: Year
pl: Rok

[ctx: video or audio]
en: Length
pl: Długość

en: There has been an error cropping your image.
pl: Wystąpił błąd podczas kadrowania obrazka.

en: Edit Audio Playlist
pl: Edytuj listę odtwarzania audio

en: &#8592; Cancel Audio Playlist
pl: &#8592; Anuluj listę odtwarzania audio

en: Insert audio playlist
pl: Wstaw listę odtwarzania audio

en: Update audio playlist
pl: Aktualizuj listę odtwarzania audio

en: Add to audio playlist
pl: Dodaj do listy odtwarzania audio

en: Add to Audio Playlist
pl: Dodaj do listy odtwarzania audio

[ctx: Move widget]
en: Move
pl: Przesuń

en: Set image
pl: Ustaw obrazek

[ctx: custom header]
en: Hide image
pl: Ukryj obrazek

[ctx: header image]
en: Add new image
pl: Dodaj nowy obrazek

[ctx: Reorder widgets in Customizer]
en: Reorder
pl: Zmień kolejność

[ctx: Cancel reordering widgets in Customizer]
en: Done
pl: Skończone

en: Save and preview changes before publishing them.
pl: Zapisz i podejrzyj zmiany przed publikacją.

en: Trash widget by moving it to the inactive widgets sidebar.
pl: Usuń widget przenosząc go do paska nieaktywnych widgetów.

en: Search Widgets
pl: Szukaj widgetów

en: Search widgets&hellip;
pl: Szukaj widgetów&hellip;

[ctx: TinyMCE]
en: Headings
pl: Nagłówki

[ctx: auto preload]
en: Auto
pl: Automatycznie

en: Move to another area&hellip;
pl: Przenieś do innego obszaru&hellip;

en: Cropping&hellip;
pl: Przycinanie&hellip;

en: Tracks (subtitles, captions, descriptions, chapters, or metadata)
pl: Ścieżki (napisy, etykiety, opisy, rozdziały i metadane)

[ctx: TinyMCE]
en: Formats
pl: Formaty

[ctx: table cell scope attribute]
en: Scope
pl: Zasięg

[ctx: table column]
en: Column
pl: Kolumna

[ctx: TinyMCE]
en: Blocks
pl: Bloki

[ctx: editor button]
en: Code
pl: Kod

en: Bulleted list
pl: Lista nieuporządkowana

[ctx: list style]
en: Square
pl: Kwadrat

[ctx: list style]
en: Default
pl: Domyślny

[ctx: list style]
en: Circle
pl: Koło

[ctx: list style]
en: Disc
pl: Tarcza

[ctx: list style]
en: Lower Greek
pl: Małe greckie

[ctx: list style]
en: Lower Alpha
pl: Małe łacińskie

[ctx: list style]
en: Upper Alpha
pl: Wielkie łacińskie

[ctx: list style]
en: Upper Roman
pl: Wielkie rzymskie

[ctx: list style]
en: Lower Roman
pl: Małe rzymskie

[ctx: Name of link anchor (TinyMCE)]
en: Name
pl: Identyfikator

[ctx: Link anchor (TinyMCE)]
en: Anchor
pl: Kotwica

[ctx: Link anchors (TinyMCE)]
en: Anchors
pl: Kotwice

[ctx: editor button]
en: Right to left
pl: Od prawej do lewej

[ctx: editor button]
en: Left to right
pl: Od lewej do prawej

[ctx: find/replace]
en: Replace
pl: Zastąp

[ctx: find/replace]
en: Next
pl: Następne

[ctx: find/replace]
en: Prev
pl: Poprzednie

[ctx: find/replace]
en: Whole words
pl: Cała fraza

[ctx: find/replace]
en: Replace with
pl: Zastąp tekstem

[ctx: find/replace]
en: Find
pl: Znajdź

[ctx: find/replace]
en: Replace all
pl: Znajdź wszystkie

[ctx: spellcheck]
en: Finish
pl: Zakończ

[ctx: spellcheck]
en: Ignore all
pl: Zignoruj wszystkie

[ctx: spellcheck]
en: Ignore
pl: Zignoruj

[ctx: table columns]
en: Cols
pl: Kolumny

[ctx: table cell]
en: Cell
pl: Komórka

[ctx: table header]
en: Header
pl: Nagłówek

[ctx: table body]
en: Body
pl: Ciało

[ctx: table footer]
en: Footer
pl: Stopka

[ctx: TinyMCE]
en: Insert template
pl: Wstaw szablon

[ctx: TinyMCE]
en: Templates
pl: Szablony

[ctx: editor button]
en: Show blocks
pl: Wyświetlaj bloki

en: Words: %s
pl: Liczba słów: %s

[ctx: TinyMCE menu]
en: Insert
pl: Wstaw

[ctx: TinyMCE menu]
en: File
pl: Plik

[ctx: TinyMCE menu]
en: Edit
pl: Edycja

[ctx: TinyMCE menu]
en: Tools
pl: Narzędzia

[ctx: TinyMCE menu]
en: View
pl: Widok

[ctx: TinyMCE menu]
en: Table
pl: Tabela

en: Add alternate sources for maximum HTML5 playback:
pl: Dodaj alternatywne źródła dla maksymalnego odtwarzania HTML5:

en: Image Details
pl: Szczegóły obrazka

en: An unexpected error occurred. Something may be wrong with WordPress.org or this server&#8217;s configuration. If you continue to have problems, please try the <a href="https://wordpress.org/support/">support forums</a>.
pl: Wystąpił nieoczekiwany błąd. Coś może być nie tak na serwerze WordPress.org lub w konfiguracji tego serwera. Jeśli problemy będą występowały przez dłuższy czas, możesz poszukać pomocy na <a href="http://pl.forums.wordpress.org/">forum</a>.

en: Back
pl: Powrót

en: Show Tracklist
pl: Wyświetl listę utworów

en: Trash
pl: Kosz

en: Playlist Settings
pl: Ustawienia listy odtwarzania

[ctx: Search widget]
en: Search
pl: Wyszukiwanie

en: %s, and %s
pl: %s i %s

en: %s and %s
pl: %s i %s

en: Show Artist Name in Tracklist
pl: Wyświetlaj nazwę wykonawcy na liście utworów

en: Show Images
pl: Wyświetlaj obrazki

en: Metadata
pl: Metadane

en: Autoplay
pl: Automatyczne odtwarzanie

en: Poster Image
pl: Plakat

en: There are no associated subtitles.
pl: Brak przypisanych napisów.

en: Create a new playlist
pl: Utwórz listę odtwarzania

en: Create a new video playlist
pl: Utwórz listę odtwarzania filmów

en: Replace Image
pl: Zastąp obrazek

en: Cancel Edit
pl: Anuluj edycję

en: Choose Image
pl: Wybierz obrazek

en: Select and Crop
pl: Zaznacz i przytnij

en: Skip Cropping
pl: Pomiń przycinanie

en: Crop Image
pl: Przytnij obrazek

en: Crop your image
pl: Przytnij obrazek

en: Audio Details
pl: Szczegóły pliku dźwiękowego

en: Replace Audio
pl: Zastąp plik dźwiękowy

en: Add Audio Source
pl: Dodaj źródło dźwięku

en: Video Details
pl: Szczegóły filmu

en: Replace Video
pl: Zastąp film

en: Add Video Source
pl: Dodaj źródło filmu

en: Select Poster Image
pl: Wybierz plakat

en: Add Subtitles
pl: Dodaj napisy

en: Drag and drop to reorder tracks.
pl: Przeciągnij i upuść, aby zmienić kolejność utworów.

en: Create Audio Playlist
pl: Utwórz listę odtwarzania plików dźwiękowych

en: Drag and drop to reorder videos.
pl: Przeciągnij i upuść, aby zmienić kolejność filmów.

en: Create Video Playlist
pl: Utwórz listę odtwarzania filmów

en: Edit Video Playlist
pl: Edytuj listę odtwarzania filmów

en: &#8592; Cancel Video Playlist
pl: &#8592; Anuluj tworzenie listy

en: Insert video playlist
pl: Wstaw listę odtwarzania

en: Update video playlist
pl: Zaktualizuj listę

en: Add to video playlist
pl: Dodaj do listy

en: Add to Video Playlist
pl: Dodaj do listy

en: Invalid menu ID.
pl: Nieprawidłowy identyfikator menu.

en: <h1>Can&#8217;t select database</h1>
    <p>We were able to connect to the database server (which means your username and password is okay) but not able to select the <code>%1$s</code> database.</p>
    <ul>
    <li>Are you sure it exists?</li>
    <li>Does the user <code>%2$s</code> have permission to use the <code>%1$s</code> database?</li>
    <li>On some systems the name of your database is prefixed with your username, so it would be like <code>username_%1$s</code>. Could that be the problem?</li>
    </ul>
    <p>If you don't know how to set up a database you should <strong>contact your host</strong>. If all else fails you may find help at the <a href="https://wordpress.org/support/">WordPress Support Forums</a>.</p>
pl: <h1>Nie można wybrać bazy danych</h1>
    <p>Można połączyć się z serwerem bazy danych (co oznacza, że ​​nazwa użytkownika i hasło jest w porządku), ale nie można wybrać <code>%1$s</code> bazy danych.</p>
    <ul>
    <li>Czy ona na pewno istnieje?</li>
    <li>Czy użytkownik <code>%2$s</code> posiada uprawnienienia do używania <code>%1$s</code> bazy danych?</li>
    <li>W niektórych systemach nazwa bazy danych jest poprzedzona nazwą użytkownika, więc to będzie jak <code>username_%1$s</code>. Czy to może być problem?</li>
    </ul>
    <p>Jeżeli nie wiesz jak skonfigurować bazę danych, należy skontaktować się z <strong>administratorem serwera</strong>. Jeżeli wszystko inne zawiedzie można poszukać pomocy na <a href="https://wordpress.org/support/">forum wsparcia (en)</a>.</p>

en: The query argument of %s must have a placeholder.
pl: Argument zapytania %s musi zawierać placeholder.

en: 
    <h1>Error establishing a database connection</h1>
    <p>This either means that the username and password information in your <code>wp-config.php</code> file is incorrect or we can't contact the database server at <code>%s</code>. This could mean your host's database server is down.</p>
    <ul>
    	<li>Are you sure you have the correct username and password?</li>
    	<li>Are you sure that you have typed the correct hostname?</li>
    	<li>Are you sure that the database server is running?</li>
    </ul>
    <p>If you're unsure what these terms mean you should probably contact your host. If you still need help you can always visit the <a href='https://wordpress.org/support/'>WordPress Support Forums</a>.</p>
pl: 
    <h1>Błąd nawiązywania połączenia z bazą danych</h1>
    <p>Bład ten oznacza, że nazwa użytkownika lub hasło w pliku <code>wp-config.php</code> jest nieprawidłowe lub nie można połączyć się z serwerem bazy danych na <code>%s</code>. Może to oznaczać, serwer bazy danych na tym serwerze nie jest włączony.</p>
    <ul>
    <li>Czy na pewno wpisano prawidłową nazwę użytkownika i hasło?</li>
    <li>Czy na pewno wpisano poprawną nazwę serwera?</li>
    <li>Czy serwer bazy danych jest uruchomiony?</li>
    </ul>
    <p>Jeżeli nie wiesz jak skonfigurować bazę danych, należy skontaktować się z administratorem serwera. Jeżeli wszystko inne zawiedzie można poszukać pomocy na <a href='https://wordpress.org/support/'>forum wsparcia (en)</a>.</p>

en: Hint: The password should be at least seven characters long. To make it stronger, use upper and lower case letters, numbers, and symbols like ! " ? $ % ^ &amp; ).
pl: Rada: hasło powinno zawierać przynajmniej siedem znaków. Aby było silniejsze użyj małych i wielkich liter, cyfr oraz znaków takich jak: ! " ? $ % ^ &amp; ).

en: Insert/edit video
pl: Wstaw/edytuj film

en: Widgets: %s
pl: Widgety: %s

en: Could not find the specified string.
pl: Nie udało się znaleźć podanego tekstu.

en: Column group
pl: Grupa kolumn

en: Toolbar Toggle
pl: Przełącz widoczność paska narzędzi

en: Insert image
pl: Wstaw obrazek

en: Style
pl: Styl

en: Alternative source
pl: Alternatywne źródło

en: Save failed.
pl: Zapisywanie się nie powiodło.

en: Media library (Alt + Shift + M)
pl: Biblioteka mediów (Alt + Shift + M)

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: https://wordpress.org/
pl: https://pl.wordpress.org/

en: https://wordpress.org/support/
pl: http://pl.forums.wordpress.org/

en: https://wordpress.org/support/forum/requests-and-feedback
pl: http://pl.forums.wordpress.org/forum/prosby-i-informacje-zwrotne

en: Randomize uploaded headers
pl: Przetasuj dodane nagłówki

en: Randomize suggested headers
pl: Przetasuj sugerowane nagłówki

en: Randomizing uploaded headers
pl: Losowanie dodanych nagłówków

en: Randomizing suggested headers
pl: Losowanie sugerowanych nagłówków

en: No image set
pl: Nie ustawiono żadnego obrazka

en: Current header
pl: Obecny nagłówek

[ctx: custom headers]
en: Previously uploaded
pl: Uprzednio wysłane

[ctx: custom headers]
en: Suggested
pl: Sugerowane

en: Add a Widget
pl: Dodaj widget

en: Move down
pl: Przenieś w dół

en: Move up
pl: Przenieś w górę

en: Select an area to move this widget into:
pl: Wybierz obszar, w którym chcesz osadzić ten widget:

en: An error has occurred. Please reload the page and try again.
pl: Wystąpił błąd. Proszę odświeżyć stronę i spróbować ponownie.

en: Your browser does not support direct access to the clipboard. Please use the Ctrl+X/C/V keyboard shortcuts instead.
pl: Używana przeglądarka nie pozwala na bezpośredni dostęp do schowka. Proszę użyć kombinacji Ctrl+X/C/V.

en: Align right
pl: Wyrównaj do prawej

en: Numbered list
pl: Numerowanie

en: Increase indent
pl: Zwiększ wcięcie

en: Clear formatting
pl: Usuń formatowanie

en: Align center
pl: Wyrównaj do środka

en: Decrease indent
pl: Zmniejsz wcięcie

en: Paste is now in plain text mode. Contents will now be pasted as plain text until you toggle this option off.
pl: Wklejanie działa w trybie tekstowym do momentu przełączenia.

en: Justify
pl: Wyjustuj

en: Align left
pl: Wyrównaj do lewej

en: Visual aids
pl: Pomoce wizualne

en: Restore last draft
pl: Przywróć ostatni szkic

en: Special character
pl: Specjalny znak

en: Source code
pl: Kod źródłowy

en: Emoticons
pl: Emotikony

en: Robots
pl: Roboty

en: Encoding
pl: Kodowanie

en: Horizontal line
pl: Pozioma linia

en: Insert date/time
pl: Wstaw datę/czas

en: Paste your embed code below:
pl: Wklej kod poniżej:

en: Insert video
pl: Wstaw film

en: Embed
pl: Osadź

en: Nonbreaking space
pl: Spacja niełamiąca

en: Page break
pl: Znacznik nowej strony

en: Paste as text
pl: Wklej jako tekst

en: Replace
pl: Zastąp

en: Find and replace
pl: Znajdź i zastąp

en: Match case
pl: Uwzględnij wielkość liter

en: Rows
pl: Wiersze

en: Cell padding
pl: Margines w komórkach

en: Cell spacing
pl: Odstęp między komórkami

en: Row type
pl: Rodzaj wiersza

en: Insert table
pl: Wstaw tabelę

en: Header cell
pl: Komórka nagłówka

en: Cell type
pl: Rodzaj komórki

en: Row group
pl: Grupa wierszy

en: Delete column
pl: Usuń kolumnę

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Text color
pl: Kolor tekstu

en: Show invisible characters
pl: Wyświetlaj niedrukowane znaki

en: Rich Text Area. Press ALT-F9 for menu. Press ALT-F10 for toolbar. Press ALT-0 for help
pl: Obszar edytora. Wciśnij ALT-F9 żeby wyświetlić menu, ALT-F10 żeby wyświetlić pasek narzędzi. Aby wyświetlić pomoc  wciśnij ALT-0

en: Insert Read More tag
pl: Wstaw znacznik &bdquo;Czytaj dalej&rdquo;

en: Distraction Free Writing
pl: Pisanie Bez Rozpraszania

[ctx: admin color scheme]
en: Sunrise
pl: Wschód słońca

[ctx: admin color scheme]
en: Ectoplasm
pl: Ektoplazma

[ctx: admin color scheme]
en: Coffee
pl: Kawa

en: Attempted to set image quality outside of the range [1,100].
pl: Próbowano ustawić jakość obrazka spoza zakresu [1,100].

en: A term with the name and slug provided already exists with this parent.
pl: Istnieje już termin z podaną nazwą i nazwą uproszczoną posiadająca wybranego rodzica.

en: A term with the name and slug provided already exists.
pl: Termin o tej nazwie i nazwie uproszczonej już istnieje.

en: A list of your site&#8217;s Pages.
pl: Lista stron w serwisie.

en: A search form for your site.
pl: Formularz wyszukiwania dla serwisu.

en: A monthly archive of your site&#8217;s Posts.
pl: Archiwum wpisów, podzielone na miesiące.

en: Login, RSS, &amp; WordPress.org links.
pl: Linki do: logowania, kanałów RSS i WordPress.org.

en: A calendar of your site&#8217;s Posts.
pl: Kalendarz z wpisami.

en: Arbitrary text or HTML.
pl: Dowolny tekst lub kod HTML.

en: A list or dropdown of categories.
pl: Lista lub rozwijalne menu z listą kategorii

en: Your site&#8217;s most recent Posts.
pl: Najnowsze wpisy na stronie.

en: Your site&#8217;s most recent comments.
pl: Najnowsze komentarze umieszczone na stronie.

en: Entries from any RSS or Atom feed.
pl: Wpisy z dowolnego kanału RSS lub Atom.

en: A cloud of your most used tags.
pl: Chmura najczęściej używanych tagów.

en: Add a custom menu to your sidebar.
pl: Dodaj własne menu do panelu bocznego.

[ctx: Open Sans font: on or off]
en: on
pl: włączona

[ctx: admin color scheme]
en: Default
pl: Domyślny

[ctx: admin color scheme]
en: Light
pl: Jasny

[ctx: admin color scheme]
en: Midnight
pl: Północ

en: Use commas instead of %s to separate excluded terms.
pl: Do rozdzielenia wykluczonych terminów użyj przecinka zamiast %s.

[ctx: Open Sans font: add new subset (greek, cyrillic, vietnamese)]
en: no-subset
pl: bez podzbioru

en: Translation Updates
pl: Aktualizacje tłumaczeń

en: Sorry, that key has expired. Please try again.
pl: Przepraszamy, ten klucz wygasł. Prosimy spróbować ponownie.

en: The theme directory "%s" does not exist.
pl: Katalog motywu &ndash; &bdquo;%s&rdquo; &ndash; nie istnieje.

en: In <code>%1$s</code>, use the <code>%2$s</code> method, not the <code>%3$s</code> function. See %4$s.
pl: W <code>%1$s</code>, użyto metody: <code>%2$s</code>, zamiast funkcji: <code>%3$s</code>. Zobacz %4$s.

en: ERROR: This is not a valid feed template.
pl: BŁĄD: Podany szablon feedów jest nieprawidłowy.

en: This content is password protected. To view it please enter your password below:
pl: Treść jest chroniona. Proszę podać hasło:

[ctx: Comma-separated list of search stopwords in your language]
en: about,an,are,as,at,be,by,com,for,from,how,in,is,it,of,on,or,that,the,this,to,was,what,when,where,who,will,with,www
pl: a,aby,albo,ale,bądź,bez,bo,być,była,było,były,co,czy,czyli,dla,do,gdy,gdzie,go,i,ich,im,iż,jak,jako,jego,jej,jest,jeśli,już,kiedy,kilka,która,które,który,lecz,lub,ma,mi,mnie,mogą,może,można,na,nad,nam,nas,nawet,nich,nie,nim,niż,o,od,oraz,po,pod,poza,przed,przez,przy,są,się,sobie,swoje,ta,tak,takie,także,tam,te,tego,tej,ten,też,to,tu,tych,tylko,tym,u,w,we,wiele,wielu,więc,z,za,zaś,ze,że

en: Failed to write request to temporary file.
pl: Nie powiodło się zapisywanie przesyłanych danych do pliku tymczasowego.

en: The SSL certificate for the host could not be verified.
pl: Nie można zweryfikować certyfikatu SSL.

en: Embed Media Player
pl: Osadź odtwarzacz mediów

en: Length:
pl: Długość:

en: Embed or Link
pl: Osadzona treść lub odnośnik

en: Link to Media File
pl: Odnośnik do pliku multimedialnego

en: Link to Attachment Page
pl: Odnośnik do strony pliku

en: Download File
pl: Pobierz plik

en: Download Video
pl: Pobierz film

en: Play/Pause
pl: Start/Pauza

en: Mute Toggle
pl: Przełącz wyciszenie

en: Turn off Fullscreen
pl: Wyłącz pełny ekran

en: Go Fullscreen
pl: Włącz pełny ekran

en: Unmute
pl: Włącz dzwięk

en: Captions/Subtitles
pl: Napisy

en: %s week | %s weeks
pl[0]: %s tydzień
pl[1]: %s tygodnie
pl[2]: %s tygodni

en: %s month | %s months
pl[0]: %s miesiąc
pl[1]: %s miesiące
pl[2]: %s miesięcy

en: %s year | %s years
pl[0]: %s rok
pl[1]: %s lata
pl[2]: %s lat

en: #%d (no title)
pl: #%d (bez tytułu)

en: JavaScript must be enabled to use this feature.
pl: Obsługa JavaScriptu musi być włączona, aby móc korzystać z tej funkcji.

en: F j, Y
pl: j F Y

en: g:i a
pl: H:i

en: F j, Y g:i a
pl: j F Y H:i

en: Login Address (URL)
pl: Adres URL do logowania się

en: The URL to the admin area
pl: Adres URL panelu administracyjnego

en: The web browser on your device cannot be used to upload files. You may be able to use the <a href="%s">native app for your device</a> instead.
pl: Przeglądarka uruchomiona na używanym urządzenie nie pozwala na przesłanie plików. Zamiast tego należy użyć <a href="%s">dedykowanej aplikacji na używane urządzenie</a>.

en: (more&hellip;)
pl: (więcej&hellip;)

en: Possible reason: your host may have disabled the mail() function.
pl: Możliwa przyczyna: prawdopodobnie twój serwer ma wyłączoną funkcję mail().

en: <strong>ERROR</strong>: Couldn&#8217;t register you&hellip; please contact the <a href="mailto:%s">webmaster</a> !
pl: <strong>BŁĄD</strong>: Nie można zarejestrować, proszę o kontakt z <a href="mailto:%s">webmasterem</a> !

[ctx: post revision title extra]
en: %1$s [Autosave]
pl: %1$s [zapisana automatycznie]

[ctx: post revision title extra]
en: %1$s [Current Revision]
pl: %1$s [aktualna wersja]

en: Your session has expired. You can log in again from this page or go to the login page.
pl: Twoja sesja wygasła. Możesz zalogować się ponownie na tej stronie lub przejść do ekranu logowania się.

en: %1$s %2$s, %3$s @ %4$s : %5$s
pl: %2$s %1$s %3$s o %4$s:%5$s

en: Session expired. Please log in again. You will not move away from this page.
pl: Wygasła sesja. Proszę zalogować się ponownie. Po zalogowaniu się, nadal będziesz na tej samej stronie.

en: Have you entered your email correctly? You have entered %s, if it&#8217;s incorrect, you will not receive your email.
pl: Czy twój adres email został wpisany poprawnie? Wprowadzony adres: %s, nie jest poprawny, więc nie otrzymasz na niego wiadomości.

en: The site you were looking for, <strong>%s</strong>, does not exist, but you can create it now!
pl: Nie istnieje szukany serwis: <strong>%s</strong>, ale można go teraz utworzyć!

en: The site you were looking for, <strong>%s</strong>, does not exist.
pl: Nie istnieje szukany serwis: <strong>%s</strong>.

en: The login page will open in a new window. After logging in you can close it and return to this page.
pl: Okno logowania zostanie otwarte w nowym oknie. Po zalogowaniu można je zamknąć i wrócić na tę stronę.

[ctx: post revision title]
en: %1$s %2$s, %3$s ago (%4$s)
pl: %1$s %2$s, %3$s temu (%4$s)

en: %s <span class="says">says:</span>
pl: %s <span class="says">napisał(a):</span>

[ctx: 1: date, 2: time]
en: %1$s at %2$s
pl: %1$s o %2$s

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
pl: Szukaj &hellip;

[ctx: label]
en: Search for:
pl: Szukaj:

[ctx: submit button]
en: Search
pl: Szukaj

[ctx: revision date format]
en: j F, Y @ G:i:s
pl: d.m.Y @ G:i:s

en: Session expired
pl: Sesja wygasła

en: No tags found.
pl: Nie znaleziono żadnych tagów.

en: Do not deregister the %1$s script in the administration area. To target the frontend theme, use the %2$s hook.
pl: Proszę nie rejestrować w części administracyjnej skryptu: %1$s. W celu umieszczenia na stronie publicznej, użyj %2$s.

en: WordPress Address (URL)
pl: Adres WordPressa (URL)

en: Site Address (URL)
pl: Adres witryny (URL)

en: Invalid user ID.
pl: Nieprawidłowy identyfikator użytkownika.

en: Random Order
pl: Losowa kolejność

en: Caption this image&hellip;
pl: Podpisz ten obrazek&hellip;

en: %d selected
pl: %d wybrano

en: Insert from URL
pl: Dodaj adres URL

en: Set Featured Image
pl: Ustaw ikonę wpisu

[ctx: Links widget]
en: Random
pl: Losowy

en: No items found.
pl: Nie znaleziono żadnych elementów.

en: Add to Gallery
pl: Dodaj do galerii

en: Reverse order
pl: Odwrotna kolejność

en: Set featured image
pl: Ustaw ikonę wpisu

en: Deselect
pl: Odznacz

en: Sorry, that file cannot be edited.
pl: Przepraszamy, ale tego pliku nie można edytować.

en: You are about to permanently delete this item.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
pl: Zamierzasz nieodwracalnie usunąć ten element 
    Kliknij 'Anuluj' aby zatrzymać, 'OK' aby usunąć.

en: Delete Permanently
pl: Usuń na zawsze

en: Upload Limit Exceeded
pl: Przekroczono limit przesyłania plików

en: Maximum upload file size: %d%s.
pl: Maksymalny rozmiar wysyłanego pliku to: %d%s.

en: Dismiss Errors
pl: Ignoruj błędy

en: Error
pl: Błąd

en: No editor could be selected.
pl: Nie można wybrać edytora.

en: Uploading
pl: Ładowanie

en: Manage Images
pl: Zarządzaj obrazkami

en: Image <span class="count">(%s)</span> | Images <span class="count">(%s)</span>
pl[0]: Obrazki <span class="count">(%s)</span>
pl[1]: Obrazki <span class="count">(%s)</span>
pl[2]: Obrazki <span class="count">(%s)</span>

en: Manage Audio
pl: Zarządzaj plikami audio

en: Audio <span class="count">(%s)</span> | Audio <span class="count">(%s)</span>
pl[0]: Pliki dżwiękowe <span class="count">(%s)</span>
pl[1]: Pliki dżwiękowe <span class="count">(%s)</span>
pl[2]: Pliki dźwiękowe <span class="count">(%s)</span>

en: Video
pl: Filmy

en: Manage Video
pl: Zarządzaj filmami

en: Video <span class="count">(%s)</span> | Video <span class="count">(%s)</span>
pl[0]: Filmy <span class="count">(%s)</span>
pl[1]: Filmy <span class="count">(%s)</span>
pl[2]: Filmy <span class="count">(%s)</span>

en: Insert into page
pl: Wstaw na stronę

en: Uploaded to this page
pl: Załadowano na stronę

en: All media items
pl: Wszystkie elementy media

en: Uploaded to this post
pl: Załadowano do wpisu

en: Audio
pl: Plik dźwiękowy

en: &#8592; Return to library
pl: &#8592;  Wróć do biblioteki

en: Custom URL
pl: Własny adres URL

en: Attachment Details
pl: Szczegóły załączonego pliku

en: Alt Text
pl: Alternatywny tekst

en: Columns
pl: Kolumny

en: Drag and drop to reorder images.
pl: Przeciągnij aby zmienić kolejność

en: Large
pl: Duży

en: Attachment Display Settings
pl: Ustawienia wyświetlania załączonego pliku

en: Gallery Settings
pl: Ustawienia galerii

en: Upload Images
pl: Dodaj obrazki

en: &#8592; Cancel Gallery
pl: &#8592; Anuluj galerię

en: WordPress &rsaquo; Success
pl: WordPress &rsaquo; Sukces

en: Drop files anywhere to upload
pl: Upuść pliki w dowolnym miejscu na tej stronie, aby wysłać je na serwer

en: Upload Files
pl: Dodaj pliki

en: Insert gallery
pl: Wstaw galerie

en: Drop files to upload
pl: Upuść tutaj pliki aby je dodać

en: Media Library
pl: Biblioteka mediów

en: Create Gallery
pl: Utwórz galerię

en: To activate your user, please click the following link:
    
    %s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
pl: Aby aktywować konto użytkownika, kliknij poniższy odnośnik:
     
     %s
     
     Po aktywacji otrzymasz *kolejną wiadomość* z nazwą uzytkownika.

en: Already Installed
pl: Już zainstalowano

en: You appear to have already installed WordPress. To reinstall please clear your old database tables first.
pl: Wygląda na to, że WordPress był już zainstalowany. Aby zainstalować ponownie, usuń tabele w bazie MySQL.

en: Taxonomies cannot exceed 32 characters in length
pl: Taksonomie nie mogą być dłuższe niż 32 znaki

en: New Site: %1$s
    URL: %2$s
    Remote IP: %3$s
    
    Disable these notifications: %4$s
pl: Nowy serwis: %1$s
    URL: %2$s
    Zdalne IP: %3$s
    
    Wyłącz powiadomienia: %4$s

en: New User: %1$s
    Remote IP: %2$s
    
    Disable these notifications: %3$s
pl: Nowy użytkownik: %1$s
    Zdalne IP: %2$s
    
    Wyłącz powiadomienia: %3$s

en: Link To
pl: Odnośnik do

en: Attachment Page
pl: Strona załącznika

en: Media File
pl: Plik multimedialny

en: Describe this video&hellip;
pl: Opis filmu&hellip;

en: Describe this audio file&hellip;
pl: Opis pliku dźwiękowego&hellip;

en: Describe this media file&hellip;
pl: Opis pliku multimedialnego&hellip;

en: Update gallery
pl: Aktualizuj galerię

en: The requested user does not exist.
pl: Nie ma takiego użytkownika.

en: Please enter a valid email address.
pl: Proszę wprowadzić prawidłowy adres e-mail.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is already registered. Please choose another one.
pl: <strong>BŁĄD</strong>: Użytkownik już istnieje. Proszę wybrać inną nazwę użytkownika.

en: File doesn&#8217;t exist?
pl: Plik nie istnieje?

en: File is not an image.
pl: Plik nie jest obrazkiem.

en: Could not read image size.
pl: Nie rozpoznano wielkości obrazka.

en: Image resize failed.
pl: Nie udało się zmienić rozmiaru obrazka.

en: Image crop failed.
pl: Nie udało się przyciąć obrazka.

en: Image rotate failed.
pl: Nie udało się obrócić obrazka.

en: Image flip failed.
pl: Nie udało się odbić obrazka.

en: Image Editor Save Failed
pl: Nie udało się zapisać obrazka.

[ctx: add new media]
en: Add New
pl: Dodaj nowy

en: View Attachment Page
pl: Zobacz plik w witrynie

en: Whoops, the provided date is invalid.
pl: Oops! Podana data jest nieprawidłowa.

en: Insert Media
pl: Wstaw media

en: Create a new gallery
pl: Stwórz nową galerię

en: Insert into post
pl: Wstaw do wpisu

en: Add to gallery
pl: Dodaj do galerii

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Select Color
pl: Wybierz kolor

en: Current Color
pl: Bieżący kolor

en: Could not insert term relationship into the database
pl: Nie można wstawić wyrażenia do bazy

en: Incorrect username or password.
pl: Nieprawidłowa nazwa użytkownika lub hasło.

en: XML-RPC services are disabled on this site.
pl: Usługa XML-RPC jest wyłączona.

en: There is a revision of this post that is more recent.
pl: Istnieje nowsza wersja tego wpisu.

en: %1$s %2$s %3$s Feed
pl: %1$s %2$s %3$s kanał

en: Display post date?
pl: Czy wyświetlać datę wpisu?

en: You are not allowed to create pages as this user.
pl: Wybrany użytkownik nie ma uprawnień do tworzenia stron.

en: Invalid post ID
pl: Nieprawidłowy identyfikator wpisu

en: Sorry, you cannot edit users.
pl: Przepraszamy, nie możesz edytować użytkowników.

en: Invalid user ID
pl: Nieprawidłowy identyfikator użytkownika.

en: Sorry, you cannot list users.
pl: Przepraszamy, nie możesz wyświetlać listy użytkowników.

en: The role specified is not valid
pl: Wybrano nieprawidłową rolę

en: Sorry, you cannot edit your profile.
pl: Przepraszamy, nie możesz edytować swojego profilu.

en: Sorry, the user cannot be updated.
pl: Przepraszamy, użytkownik nie może zostać zaktualizowany.

en: Sorry, you are not allowed to edit posts.
pl: Przepraszamy, nie masz uprawnień do edycji wpisów.

en: Sorry, revisions are disabled.
pl: Przepraszamy, wersje wpisów są wyłączone.

en: Alternative Text
pl: Tekst alternatywny

en: Select Files
pl: Wybierz pliki

en: Distraction Free Writing mode
pl: Tryb pełnoekranowy

en: Editor width in Distraction Free Writing mode:
pl: Szerokość edytora w trybie pełnoekranowym:

en: Skip to toolbar
pl: Przejdź do paska narzędzi

en: Top navigation toolbar.
pl: Górny pasek nawigacji.

[ctx: Name for the Text editor tab (formerly HTML)]
en: Text
pl: Tekstowy

en: Hex Value
pl: Wartość w kodzie szesnastkowym

en: Header Text Color
pl: Kolor tekstu w nagłówku

en: Colors
pl: Kolory

en: Save &amp; Activate
pl: Zapisz i włącz

en: Saved
pl: Zapisano

en: <strong>You have successfully updated WordPress!</strong> Please log back in to experience the awesomeness.
pl: <strong>Aktualizacja WordPressa została ukończona!</strong> Usiądź, żeby nie spaść z krzesła na widok zmian, i zaloguj się ponownie.

en: Save &amp; Publish
pl: Zapisz i opublikuj

en: Select File
pl: Wybierz plik

en: Customize
pl: Personalizacja

en: Insufficient arguments passed to this XML-RPC method.
pl: Do tej metody XML-RPC podano zbyt mało argumentów.

en: Sorry, you cannot stick a private post.
pl: Przepraszamy, nie możesz przykleić prywatnego wpisu.

en: No Image
pl: Brak obrazka

en: You can edit your menu content on the Menus screen in the Appearance section.
pl: Możesz edytować zawartość menu na ekranie „Menu” sekcji „Wygląd”.

en: Drop a file here or <a href="#" class="upload">select a file</a>.
pl: Upuść plik nad tym obszarem lub <a href="#" class="upload">wybierz go</a>.

en: Header Image
pl: Obrazek w nagłówku

en: Post Thumbnail
pl: Ikona wpisu

en: text direction
pl: kierunek pisania

en: Toggle Editor Text Direction
pl: Przełącz kierunek pisania w edytorze

en: Site name must be at least 4 characters.
pl: Nazwa witryny musi składać się z co najmniej 4 znaków.

en: Please enter a site name.
pl: Proszę wprowadzić nazwę witryny.

en: That username is not allowed.
pl: Wybrana nazwa użytkownika jest niedozwolona.

en: Please enter a username.
pl: Proszę wprowadzić nazwę użytkownika.

en: Please enter a site title.
pl: Proszę wprowadzić tytuł witryny.

en: That name is not allowed.
pl: Tworzenie witryn o takiej nazwie jest niedozwolone.

en: Username must be at least 4 characters.
pl: Nazwy użytkowników muszą składać się z co najmniej 4 znaków.

en: A static page
pl: statyczną stronę

en: Display Header Text
pl: Wyświetl tekst w nagłówku

en: Background Color
pl: Kolor tła

en: Background Image
pl: Obrazek tła

en: Background Repeat
pl: Powtarzanie tła

en: Background Position
pl: Pozycja tła

en: Background Attachment
pl: Zaczepienie tła

en: Uploaded
pl: Wysłano na serwer

en: Upload New
pl: Wyślij na serwer nowy obrazek

en: Remove Image
pl: Usuń obrazek

en: Sorry, you are not allowed to edit this post type.
pl: Przepraszamy, nie posiadasz uprawnienia do edycji wpisów tego typu.

en: Scroll
pl: Nie zaczepiaj

en: Fixed
pl: Zaczep

en: No Repeat
pl: Nie powtarzaj

en: Tile
pl: Kafelkowanie

en: Tile Horizontally
pl: Kafelkowanie w poziomie

en: Tile Vertically
pl: Kafelkowanie w pionie

en: Front page
pl: Strona główna

en: Posts page
pl: Strona z wpisami

en: Upload
pl: Wyślij na serwer

en: Remove
pl: Usuń

en: Allowed Files
pl: Dopuszczane typy plików

en: The term name cannot be empty.
pl: Nie podano nazwy terminu.

en: You are not allowed to create terms in this taxonomy.
pl: Nie posiadasz uprawnienia do dodawania terminów do tej taksonomii.

en: This taxonomy is not hierarchical.
pl: Wybrana taksonomia nie jest hierarchiczna.

en: Parent term does not exist.
pl: Podany termin nadrzędny nie istnieje.

en: Sorry, your term could not be created. Something wrong happened.
pl: Przepraszamy, podany termin nie mógł zostać dodany. Coś poszło nie tak.

en: You are not allowed to edit terms in this taxonomy.
pl: Nie posiadasz uprawnienia do edycji terminów tej taksonomii.

en: This taxonomy is not hierarchical so you can't set a parent.
pl: Wybrana taksonomia nie jest hierarchiczna, więc jej elementom nie można ustawiać rodziców.

en: Sorry, editing the term failed.
pl: Przepraszamy, edycja terminu się nie powiodła.

en: You are not allowed to delete terms in this taxonomy.
pl: Nie posiadasz uprawnienia do usuwania terminów z tej taksonomii.

en: Sorry, deleting the term failed.
pl: Przepraszamy, usuwanie terminu się nie powiodło.

en: You are not allowed to assign terms in this taxonomy.
pl: Nie posiadasz uprawnienia do przypisywania terminów z tej taksonomii.

en: Select Link Category:
pl: Wybierz kategorię odnośnika:

en: Template
pl: Szablon

en: Stylesheet
pl: Arkusz stylów

en: Link title
pl: Tytuł odnośnika

en: Link rating
pl: Klasyfikacja odnośnika

en: Link ID
pl: Identyfikator odnośnika

en: Number of links to show:
pl: Liczba odnośników, które mają zostać wyświetlone:

en: ERROR: The themes directory is either empty or doesn&#8217;t exist. Please check your installation.
pl: BŁĄD: Katalog na motywy jest pusty lub nie istnieje. Proszę to sprawdzić.

en: Stylesheet is not readable.
pl: Brak uprawnień do odczytu arkusza stylów.

en: The "%s" theme is not a valid parent theme.
pl: Motyw "%s" nie jest prawidłowym motywem nadrzędnym.

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Your theme supports %s menu. Select which menu you would like to use. | Your theme supports %s menus. Select which menu appears in each location.
pl[0]: Twój motyw obsługuje %s menu. Wybierz menu, które chcesz umieścić na witrynie.
pl[1]: Twój motyw obsługuje %s menu. Wybierz menu, które chcesz umieścić na witrynie.
pl[2]: Twój motyw obsługuje %s menu. Wybierz menu, które chcesz umieścić na witrynie.

en: Refresh
pl: Odśwież

en: Static Front Page
pl: Statyczna strona główna

en: Your theme supports a static front page.
pl: Twój motyw obsługuje używanie statycznej strony głównej.

en: Your latest posts
pl: najnowsze wpisy

en: Front page displays
pl: Strona główna wyświetla

en: Site Title & Tagline
pl: Tytuł i opis witryny

en: Tagline
pl: Opis

en: &mdash; Select &mdash;
pl: &mdash; Wybierz &mdash;

en: The post type may not be changed.
pl: Typ wpisu nie może zostać zmodyfikowany.

en: Image default size
pl: Domyślny rozmiar obrazka

en: Image default link type
pl: Obrazki domyślnie odnoszą do

en: Image default align
pl: Domyślne wyrównanie obrazka

en: Sorry, you are not allowed to edit this post.
pl: Przepraszamy, nie posiadasz uprawnienia do edytowania wpisu.

en: Edit Site
pl: Edytuj witrynę

en: Sorry, you are not allowed to edit posts in this post type
pl: Przepraszamy, nie posiadasz uprawnienia do edycji wpisów tego typu.

en: Invalid author ID.
pl: Nieprawidłowy identyfikator autora.

en: Sorry, you are not allowed to delete this post.
pl: Przepraszamy, nie posiadasz uprawnienia do usunięcia tego wpisu.

en: Ambiguous term name used in a hierarchical taxonomy. Please use term ID instead.
pl: Niejednoznaczna nazwa terminu użyta w hierarchicznej taksonomii. Proszę podać identyfikator terminu zamiast jego nazwy.

en: Sorry, you are not allowed to add a term to one of the given taxonomies.
pl: Przepraszamy, nie posiadasz uprawnienia do dodawania terminów do co najmniej jednej z wybranych taksonomii.

en: The post cannot be deleted.
pl: Ten wpis nie może zostać usunięty.

en: The post type specified is not valid
pl: Podany typ wpisu nie istnieje

en: Invalid post type
pl: Nieprawidłowy typ wpisu

en: Sorry, you are not allowed to create password protected posts in this post type
pl: Przepraszamy, nie posiadasz uprawnienia do zabezpieczenia hasłem wpisów tego typu.

en: You are not allowed to create posts as this user.
pl: Nie posiadasz uprawnienia do tworzenia wpisów jako ten użytkownik.

en: Sorry, you are not allowed to create private posts in this post type
pl: Przepraszamy, nie posiadasz uprawnienia do tworzenia prywatnych wpisów tego typu.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts in this post type
pl: Przepraszamy, nie posiadasz uprawnienia do publikowania wpisów tego typu.

en: Sorry, you are not allowed to assign a term to one of the given taxonomies.
pl: Przepraszamy, nie posiadasz uprawnienia do przypisywania terminów do co najmniej jednej z podanych taksonomii.

en: Sorry, one of the given taxonomies is not supported by the post type.
pl: Przepraszamy, co najmniej jedna z podanych taksonomii nie jest obsługiwana przez wpisy wybranego typu.

en: Sorry, you are not allowed to stick this post.
pl: Przepraszamy, nie posiadasz uprawnienia do przyklejenia tego wpisu.

[ctx: opening curly double quote]
en: &#8220;
pl: &#8222;

[ctx: opening curly single quote]
en: &#8216;
pl: ‚

[ctx: closing curly single quote]
en: &#8217;
pl: ’

en: Allow search engines to index this site.
pl: Pozwól wyszukiwarkom indeksować tę witrynę.

en: There doesn't seem to be a <code>wp-config.php</code> file. I need this before we can get started.
pl: Wygląda na to, że plik <code>wp-config.php</code> nie istnieje. Kontynuacja będzie możliwa dopiero po jego utworzeniu.

en: Need more help? <a href='http://codex.wordpress.org/Editing_wp-config.php'>We got it</a>.
pl: Potrzebujesz pomocy? <a href='http://codex.wordpress.org/Editing_wp-config.php'>Zajrzyj tutaj</a>.

en: You can create a <code>wp-config.php</code> file through a web interface, but this doesn't work for all server setups. The safest way is to manually create the file.
pl: Możesz utworzyć plik <code>wp-config.php</code> przy pomocy interfejsu WWW, ale nie działa to na wszystkich serwerach. Można też utworzyć go własnoręcznie.

en: Create a Configuration File
pl: Utwórz plik z konfiguracją

en: Your site at <a href="%1$s">%2$s</a> is active. You may now log in to your site using your chosen username of &#8220;%3$s&#8221;. Please check your email inbox at %4$s for your password and login instructions. If you do not receive an email, please check your junk or spam folder. If you still do not receive an email within an hour, you can <a href="%5$s">reset your password</a>.
pl: Witryna <a href="%1$s">%2$s</a> została aktywowana. Można zalogować się do niej przy pomocy wybranej nazwy użytkownika (&bdquo;%3$s&rdquo;). Proszę sprawdzić, czy na podany adres e-mail %4$s przyszła już wiadomość z hasłem i instrukcją logowania. Jeśli nie otrzymano żadnej wiadomości, należy sprawdzić w folderze ze spamem. Jeśli wiadomość nie pojawi się w skrzynce w ciągu godziny, można poprosić o <a href="%5$s">wygenerowanie nowego hasła</a>.

en: <a href="http://%1$s">http://%2$s</a> is your new site. <a href="%3$s">Log in</a> as &#8220;%4$s&#8221; using your existing password.
pl: Twoja nowa witryna znajduje się pod adresem <a href="http://%1$s">http://%2$s</a>. <a href="%3$s">Zaloguj się</a> jako &#8222;%4$s&#8221;, korzystając ze swojego aktualnego hasła.

en: Your account has been activated. You may now <a href="%1$s">log in</a> to the site using your chosen username of &#8220;%2$s&#8221;. Please check your email inbox at %3$s for your password and login instructions. If you do not receive an email, please check your junk or spam folder. If you still do not receive an email within an hour, you can <a href="%4$s">reset your password</a>.
pl: Twoje konto zostało aktywowane. Możesz <a href="%1$s">zalogować się</a> do swojej witryny przy pomocy wybranej nazwy użytkownika (&bdquo;%2$s&rdquo;). Proszę sprawdzić czy na podany adres e-mail – %3$s – przyszła już wiadomość z hasłem i instrukcją logowania. Jeśli nie ma żadnej wiadomości, proszę sprawdzić w folderze ze spamem. Jeśli wiadomość nie pojawi się w skrzynce w ciągu godziny, można poprosić o <a href="%4$s">wygenerowanie nowego hasła</a>.

en: One or more database tables are unavailable. The database may need to be <a href="%s">repaired</a>.
pl: Jedna lub więcej tabel w bazie danych jest niedostępnych. Baza danych może musieć zostać <a href="%s">naprawiona</a>.

en: Mission complete. Message <strong>%s</strong> deleted.
pl: Misja ukończona. Wiadomość <strong>%s</strong> została usunięta.

en: You are posting comments too quickly. Slow down.
pl: Wysyłasz kolejne komentarze zbyt szybko. Zwolnij troszkę.

[ctx: admin bar menu group label]
en: New
pl: Dodaj

en: %s comment awaiting moderation | %s comments awaiting moderation
pl[0]: %s komentarz oczekuje na moderację
pl[1]: %s komentarze oczekują na moderację
pl[2]: %s komentarzy oczekuje na moderację

en: What do I do now?
pl: Co mam teraz zrobić?

en: %s exceeds the maximum upload size for the multi-file uploader when used in your browser.
pl: Rozmiar pliku „%s” przekracza maksymalny dopuszczalny rozmiar pliku przesyłanego przez skrypt wysyłający w Twojej przeglądarce.

en: Please try uploading this file with the %1$sbrowser uploader%2$s.
pl: Spróbuj wysłać plik przy pomocy %1$sformularza w HTML-u%2$s.

en: &#8220;%s&#8221; has failed to upload.
pl: Nie udało się wysłać pliku „%s” na serwer.

en: Blockquote (Alt + Shift + Q)
pl: Blok z cytatem (Alt + Shift + Q)

[ctx: links widget]
en: All Links
pl: Wszystkie odnośniki

en: The menu ID should not be empty.
pl: Musisz podać identyfikator menu.

en: About WordPress
pl: O WordPressie

en: %s exceeds the maximum upload size for this site.
pl: Plik „%s” przekracza maksymalny dopuszczalny rozmiar plików wysyłanych na tę witrynę.

en: Please see <a href="http://codex.wordpress.org/Debugging_in_WordPress">Debugging in WordPress</a> for more information.
pl: Proszę przeczytać &#8222;<a href="http://codex.wordpress.org/Debugging_in_WordPress">Odpluskwianie WordPressa</a>&#8221;, aby dowiedzieć się więcej.

en: Feedback
pl: Uwagi

en: Dear User,
    
    Your new SITE_NAME site has been successfully set up at:
    BLOG_URL
    
    You can log in to the administrator account with the following information:
    Username: USERNAME
    Password: PASSWORD
    Log in here: BLOG_URLwp-login.php
    
    We hope you enjoy your new site. Thanks!
    
    --The Team @ SITE_NAME
pl: Drogi Użytkowniku,
    
    Twoja nowa witryna w sieci „SITE_NAME” została utworzona pod adresem
    BLOG_URL
    
    Możesz zalogować się jako jej administrator przy pomocy poniższych danych:
    Nazwa użytkownika: USERNAME
    Hasło: PASSWORD
    Adres panelu administracyjnego: BLOG_URLwp-login.php
    
    Mamy nadzieję, że Twoja nowa witryna Ci się podoba. Dzięki!
    
    --zespół sieci „SITE_NAME”

en: <strong>ERROR</strong>: please type a comment.
pl: <strong>BŁĄD</strong>: Proszę wpisać komentarz.

en: <strong>ERROR</strong>: please enter a valid email address.
pl: <strong>BŁĄD</strong>: Proszę podać prawidłowy adres e-mail.

en: <strong>ERROR</strong>: please fill the required fields (name, email).
pl: <strong>BŁĄD</strong>: Proszę wypełnić wymagane pola (podpis, e-mail).

en: Could not load the preview image. Please reload the page and try again.
pl: Nie można było wczytać podglądu obrazka. Proszę odświeżyć stronę i spróbować ponownie.

en: <strong>ERROR</strong>: Site URL already taken.
pl: <strong>BŁĄD</strong>: Ten adres URL jest już używany przez inną witrynę.

en: <strong>ERROR</strong>: problem creating site entry.
pl: <strong>BŁĄD</strong>: Nie udało się dodać witryny do bazy danych.

en: No
pl: Nie

en: Email
pl: E-mail

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Update
pl: Zaktualizuj

en: Sites
pl: Witryny

en: Name
pl: Podpis

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Cheatin&#8217; uh?
pl: Oszukujemy, co?

en: Themes
pl: Motywy

en: Log In
pl: Zaloguj się

en: Title
pl: Tytuł

en: Public
pl: Publiczny

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: Yes
pl: Tak

en: My Sites
pl: Moje witryny

en: Site Title
pl: Tytuł witryny

en: First Post
pl: Pierwszy wpis

en: Password:
pl: Hasło:

en: Activate
pl: Włącz

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: Support Forums
pl: Forum pomocy technicznej

en: Database Error
pl: Błąd połączenia z bazą danych

en: Error establishing a database connection
pl: Błąd łączenia się z bazą danych

en: Global Dashboard: %s
pl: Główny kokpit: %s

en: Network Admin: %s
pl: Administracja siecią: %s

[ctx: taxonomy general name]
en: Tags
pl: Tagi

en: Scripts and styles should not be registered or enqueued until the %1$s, %2$s, or %3$s hooks.
pl: Skrypty i style nie powinny być rejestrowane ani dodawane do kolejek do czasu włączenia jednej z następujących funkcji obsługujących rozszerzenia (ang. &#8222;hook&#8221;): &#8222;%1$s&#8221;, &#8222;%2$s&#8221; lub &#8222;%3$s&#8221;.

en: Allow link notifications from other blogs (pingbacks and trackbacks)
pl: Zezwól innym blogom na informowanie o umieszczeniu odnośnika do tej witryny (pingbacki i trackbacki)

en: Use <code>WP_User->ID</code> instead.
pl: Zamiast tego wykorzystaj zmienną <code>WP_User->ID</code>.

en: You have been added to this site. Please visit the <a href="%s">homepage</a> or <a href="%s">log in</a> using your username and password.
pl: Twoje konto zostało dodane do tej witryny. Proszę przejść na <a href="%s">stronę domową</a> lub <a href="%s">zalogować się</a>, używając swojej nazwy użytkownika i hasła.

en: Memory exceeded. Please try another smaller file.
pl: Limit pamięci został przekroczony. Proszę spróbować wysłać mniejszy plik.

en: This is larger than the maximum size. Please try another.
pl: Rozmiar tego pliku przekracza dopuszczalny. Proszę spróbować wysłać inny.

en: This file is not an image. Please try another.
pl: Ten plik nie jest obrazkiem. Proszę spróbować wysłać inny plik.

[ctx: admin color scheme]
en: Blue
pl: Niebieski

en: The timezone you have entered is not valid. Please select a valid timezone.
pl: Wybrano nieprawidłową strefę czasową. Proszę poprawić swój wybór.

[ctx: add new on admin bar]
en: Post
pl: Wpis

[ctx: add new on admin bar]
en: Page
pl: Stronę

[ctx: add new from admin bar]
en: Media
pl: Medium

[ctx: add new from admin bar]
en: Link
pl: Odnośnik

[ctx: add new from admin bar]
en: User
pl: Użytkownika

en: You should specify a nonce action to be verified by using the first parameter.
pl: Musisz podać działanie, dla którego &#8222;nonce&#8221; (&#8222;number used once&#8221;; ang. &#8222;liczba używana jednorazowo&#8221;) został stworzony, jako pierwszy parametr funkcji.

en: View Tag
pl: Zobacz tag

en: View Category
pl: Zobacz kategorię

en: Wider
pl: Szersze

en: Narrower
pl: Węższe

en: Default width
pl: Domyślna szerokość

en: Word count: %s
pl: Liczba słów: %s

en: Your account is now activated. <a href="%1$s">Log in</a> or go back to the <a href="%2$s">homepage</a>.
pl: Twoje konto zostało aktywowane. <a href="%1$s">Zaloguj się</a> lub powróć na <a href="%2$s">stronę główną</a>.

en: Your account is now activated. <a href="%1$s">View your site</a> or <a href="%2$s">Log in</a>
pl: Twoje konto zostało aktywowane. <a href="%1$s">Zobacz swoją witrynę</a> lub <a href="%2$s">zaloguj się</a>

en: Help (Alt + Shift + H)
pl: Pomoc (Alt + Shift + H)

en: Howdy, %1$s
pl: Jak się masz, %1$s?

en: Exit fullscreen
pl: Powróć do normalnego widoku

en: Just write.
pl: Po prostu pisz.

en: Approve and Reply
pl: Zatwierdź i odpowiedz

en: All Posts
pl: Wszystkie wpisy

en: All Pages
pl: Wszystkie strony

en: Updated.
pl: Zaktualizowano.

en: fullscreen
pl: pełny ekran

en: Bold (Ctrl + B)
pl: Pogrubienie (Ctrl + B)

en: Italic (Ctrl + I)
pl: Kursywa (Ctrl + I)

en: Ordered list (Alt + Shift + O)
pl: Lista uporządkowana (Alt + Shift + O)

en: Unordered list (Alt + Shift + U)
pl: Lista nieuporządkowana (Alt + Shift + U)

en: Insert/edit link (Alt + Shift + A)
pl: Wstaw/edytuj odnośnik (Alt + Shift + A)

en: Unlink (Alt + Shift + S)
pl: Usuń odnośnik (Alt + Shift + S)

en: Poster
pl: Autor

en: Preload
pl: Wczytuj wstępnie

en: Destination directory for file streaming does not exist or is not writable.
pl: Katalog docelowy przesyłania strumieniowego nie istnieje lub nie ma uprawnień do zapisu do niego.

en: There are no HTTP transports available which can complete the requested request.
pl: Brak dostępnych transportów HTTP, które mogłyby zostać użyte do wykonania polecenia.

en: Enter the destination URL
pl: Wprowadź docelowy adres URL…

en: Or link to existing content
pl: … lub dodaj odnośnik do już opublikowanych treści

en: Conditional query tags do not work before the query is run. Before then, they always return false.
pl: Warunkowe tagi zapytań nie działają przed uruchomieniem zapytania; zwracają wówczas fałsz.

en: The user is already active.
pl: To konto zostało już aktywowane.

en: %1$s was called <strong>incorrectly</strong>. %2$s %3$s
pl: Funkcja %1$s została wywołana <strong>nieprawidłowo</strong>. %2$s %3$s

en: (This message was added in version %s.)
pl: (Ten komunikat został dodany w wersji %s.)

en: <strong>ERROR</strong>: The password you entered for the username <strong>%1$s</strong> is incorrect. <a href="%2$s" title="Password Lost and Found">Lost your password</a>?
pl: <strong>BŁĄD</strong>: Wprowadzone hasło nie jest hasłem do konta o nazwie <strong>%1$s</strong>. <a href="%2$s" title="Hasło utracone i znalezione">Nie pamiętasz swojego hasła</a>?

en: Sorry, you cannot publish this post.
pl: Przepraszamy, nie możesz opublikować tego wpisu.

en: Permalink: %s
pl: Bezpośredni odnośnik: %s

[ctx: Post format]
en: Standard
pl: Zwykły wpis

en: Post types cannot exceed 20 characters in length
pl: Nazwy typów wpisów nie mogą składać się z więcej niż 20 znaków

en: Your address will be %s.
pl: Twoim adresem będzie %s.

en: domain
pl: domena

[ctx: admin bar menu group label]
en: Add New
pl: Dodaj

[ctx: Post format]
en: Audio
pl: Plik dźwiękowy

en: Invalid post format
pl: Nieprawidłowy format wpisu

en: Whois  : http://whois.arin.net/rest/ip/%s
pl: Whois     : http://whois.arin.net/rest/ip/%s

en: Open link in a new window/tab
pl: Otwórz odnośnik w nowym oknie/nowej karcie

en: No search term specified. Showing recent items.
pl: Nie wprowadzono kryteriów wyszukiwania. Wyświetlane są najnowsze pozycje.

en: Only a static class method or function can be used in an uninstall hook.
pl: Przy odinstalowywaniu użyta może być jedynie statyczna metoda klasy lub funkcja.

en: Passing an integer number of posts is deprecated. Pass an array of arguments instead.
pl: Podawanie liczby całkowitej jako argumentu w celu określenia liczby wpisów jest przestarzałą praktyką. Zamiast tego proszę podać tablicę.

[ctx: Post format]
en: Aside
pl: Notatka na marginesie

[ctx: Post format]
en: Chat
pl: Czat

[ctx: Post format]
en: Gallery
pl: Galeria

[ctx: Post format]
en: Link
pl: Odnośnik

[ctx: Post format]
en: Image
pl: Obrazek

[ctx: Post format]
en: Quote
pl: Cytat

[ctx: Post format]
en: Status
pl: Informacja o stanie

[ctx: Post format]
en: Video
pl: Film

en: No pages found in Trash.
pl: Nie znaleziono żadnych stron w koszu.

en: No pages found.
pl: Nie znaleziono żadnych stron.

en: No posts found in Trash.
pl: Nie znaleziono żadnych wpisów w koszu.

en: Shortlink
pl: Skrócony odnośnik

en: Invalid attachment ID.
pl: Nieprawidłowy identyfikator załącznika.

en: This file no longer needs to be included.
pl: Ten plik nie musi już być załączony.

en: Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.
pl: Proszę wprowadzić swoją nazwę użytkownika lub adres e-mail. Odnośnik pozwalający na utworzenie nowego hasła zostanie wysłany e-mailem.

en: Display as dropdown
pl: Wyświetlaj jako rozwijalne menu

en: Large size image height
pl: Wysokość obrazka w dużym rozmiarze

en: Medium size image width
pl: Szerokość obrazka w średnim rozmiarze

en: Medium size image height
pl: Wysokość obrazka w średnim rozmiarze

en: Large size image width
pl: Szerokość obrazka w dużym rozmiarze

en: Crop thumbnail to exact dimensions
pl: Przytnij miniaturę do określonych wymiarów

en: Thumbnail Height
pl: Wysokość miniatury

en: Thumbnail Width
pl: Szerokość miniatury

en: No matches found.
pl: Nie znaleziono pasujących pozycji.

en: New password
pl: Nowe hasło

en: Confirm new password
pl: Potwierdź nowe hasło

en: To reset your password, visit the following address:
pl: Aby ustawić nowe hasło, przejdź pod poniższy adres:

en: Reset Password
pl: Zapisz nowe hasło

en: The passwords do not match.
pl: Wprowadzone hasła się nie zgadzają.

en: Password Reset
pl: Ustawianie nowego hasła

en: Your password has been reset.
pl: Twoje nowe hasło zostało zapisane.

en: Someone requested that the password be reset for the following account:
pl: Ktoś poprosił o wygenerowanie nowego hasła dla następującego konta:

en: If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen.
pl: Jeśli jest to błąd, po prostu zignoruj tego e-maila, a nic się nie stanie.

en: Enter your new password below.
pl: Poniżej wprowadź swoje nowe hasło.

en: Invalid post
pl: Nieprawidłowy wpis

en: Edit My Profile
pl: Edycja profilu

en: My Account
pl: Moje konto

en: Manage Comments
pl: Zarządzaj komentarzami

en: Only lowercase letters (a-z) and numbers are allowed.
pl: Dozwolone jest użycie wyłącznie małych liter (a-z) oraz cyfr.

en: "caller_get_posts" is deprecated. Use "ignore_sticky_posts" instead.
pl: Parametr "caller_get_posts" jest przestarzały. Zamiast niego użyj parametru "ignore_sticky_posts".

en: New Link Category Name
pl: Nazwa nowej kategorii odnośników

en: Add New Link Category
pl: Dodaj nową kategorię odnośników

en: Update Link Category
pl: Zaktualizuj kategorię odnośników

en: All Link Categories
pl: Wszystkie kategorie odnośników

en: Search Link Categories
pl: Przeszukaj kategorie odnośników

en: Link Category
pl: Kategoria odnośników

en: Network Admin
pl: Administracja siecią

en: Read the <a target="_blank" href="http://codex.wordpress.org/Debugging_a_WordPress_Network">bug report</a> page. Some of the guidelines there may help you figure out what went wrong.
pl: Zapoznaj się ze stroną <a target="_blank" href="http://codex.wordpress.org/Debugging_a_WordPress_Network">raportu o błędzie</a> &mdash; niektóre z umieszczonych tam porad mogą pomóc Ci dowiedzieć się co poszło nie tak.

en: [%1$s] Activate %2$s
pl: [%1$s] Aktywuj %2$s

en: Your server is running PHP version %1$s but WordPress %2$s requires at least %3$s.
pl: Twój serwer korzysta z PHP w wersji %1$s, lecz WordPress %2$s wymaga co najmniej wersji %3$s.

en: A new trackback on the post "%s" is waiting for your approval
pl: Nowy trackback do wpisu pt. &#8222;%s&#8221; oczekuje na zatwierdzenie

en: If you are the owner of this network please check that MySQL is running properly and all tables are error free.
pl: Jeśli jesteś właścicielem tej sieci, upewnij się, czy MySQL działa prawidłowo i czy wszystkie tabele w bazie danych są wolne od błędów.

en: If your site does not display, please contact the owner of this network.
pl: Jeśli Twoja witryna nie jest wyświetlana, skontaktuj się z właścicielem tej sieci.

en: One Response to %2$s | %1$s Responses to %2$s
pl[0]: Jedna odpowiedź na &#8222;%2$s&#8221;
pl[1]: %1$s odpowiedzi na &#8222;%2$s&#8221;
pl[2]: %1$s odpowiedzi na &#8222;%2$s&#8221;

[ctx: Multisite active signup type]
en: user
pl: użytkownik

[ctx: Multisite active signup type]
en: none
pl: żadne

[ctx: Multisite active signup type]
en: all
pl: wszystkie

en: Custom Menu
pl: Własne menu

en: New pingback on your post "%s"
pl: Nowy pingback do Twojego wpisu pt. &#8222;%s&#8221;

en: A new pingback on the post "%s" is waiting for your approval
pl: Nowy pingback do wpisu pt. &#8222;%s&#8221; oczekuje na zatwierdzenie

en: A new comment on the post "%s" is waiting for your approval
pl: Nowy komentarz do wpisu pt. „%s” oczekuje na zatwierdzenie

en: New trackback on your post "%s"
pl: Nowy trackback do Twojego wpisu pt. &#8222;%s&#8221;

en: New comment on your post "%s"
pl: Nowy komentarz do Twojego wpisu pt. &#8222;%s&#8221;

en: XHTML Friends Network
pl: XHTML Friends Network (ang. &#8222;sieć przyjaciół XHTML&#8221;)

en: Valid <abbr title="eXtensible HyperText Markup Language">XHTML</abbr>
pl: Poprawny <abbr title="eXtensible HyperText Markup Language">XHTML</abbr>

en: %1$s and %2$s.
pl: %1$s oraz %2$s.

en: F, Y
pl: F Y

en: You are currently browsing the <a href="%1$s/">%2$s</a> blog archives.
pl: Przeglądasz archiwa blogu &#8222;<a href="%1$s/">%2$s</a>&#8221;.

en: You are currently browsing the <a href="%1$s/">%2$s</a> blog archives for %3$s.
pl: Przeglądasz archiwa blogu <a href="%1$s/">%2$s</a> z %3$s.

en: Comments are closed.
pl: Możliwość komentowania jest wyłączona.

en: You are currently browsing the <a href="%1$s/">%2$s</a> blog archives for the year %3$s.
pl: Przeglądasz archiwa blogu <a href="%1$s/">%2$s</a> z roku %3$s.

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>.
pl: Zalogowano się jako <a href="%1$s">%2$s</a>.

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Log out of this account">Log out &raquo;</a>
pl: Zalogowano się jako <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Wyloguj się z tego konta">Wyloguj się &raquo;</a>

en: Submit Comment
pl: Wyślij komentarz

en: %1$s is proudly powered by %2$s
pl: Witryna %1$s jest dumnie wspierana przez WordPressa

en: Your Comment
pl: Twój komentarz

en: Say It!
pl: Dodaj go!

en: Close this window.
pl: Zamknij to okno.

en: Sorry, no posts matched your criteria.
pl: Przepraszamy, brak wpisów spełniających podane kryteria.

en: Powered by <a href="%s" title="Powered by WordPress, state-of-the-art semantic personal publishing platform"><strong>WordPress</strong></a>
pl: Ta witryna oparta jest na <a href="%s" title="WordPress &mdash; nowoczesna, semantyczna, osobista platforma publikacyjna"><strong>WordPressie</strong></a>

en: Log out of this account
pl: Wyloguj się z tego konta

en: Log out &raquo;
pl: Wyloguj się &raquo;

en: Mail (will not be published)
pl: E-mail (nie zostanie opublikowany)

en: <strong>XHTML:</strong> You can use these tags: <code>%s</code>
pl: <strong>XHTML:</strong> Możesz użyć następujących tagów: <code>%s</code>

en: You have searched the <a href="%1$s/">%2$s</a> blog archives for <strong>&#8216;%3$s&#8217;</strong>. If you are unable to find anything in these search results, you can try one of these links.
pl: Przeszukano archiwa blogu <a href="%1$s/">&#8222;%2$s&#8221;</a> w poszukiwaniu tekstu <strong>&#8216;%3$s&#8217;</strong>. Jeśli nie potrafisz znaleźć interesujących Cię treści pośród tych wyników wyszukiwania, możesz spróbować odwiedzić któryś z poniższych odnośników.

en: l, F jS, Y
pl: l, j F Y

en: You are currently browsing the <a href="%1$s/">%2$s</a> blog archives for the day %3$s.
pl: Przeglądasz archiwa blogu <a href="%1$s/">%2$s</a> z dnia %3$s.

en: You are currently browsing the archives for the %s category.
pl: Przeglądasz archiwa kategorii &#8222;%s&#8221;.

en: %d queries. %s seconds.
pl: %d zapytań, %s sekund.

en: Comments (RSS)
pl: Komentarze (RSS)

en: Entries (RSS)
pl: Wpisy (RSS)

en: Line and paragraph breaks automatic, e-mail address never displayed, <acronym title="Hypertext Markup Language">HTML</acronym> allowed: <code>%s</code>
pl: Łamanie linii i tworzenie akapitów dokonywanie jest automatycznie. Adres e-mail nigdy nie jest wyświetlany. Dozwolone jest korzystanie z następujących tagów <acronym title="Hypertext Markup Language">HTML</acronym>-a: <code>%s</code>

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
pl: Ten wpis jest zabezpieczony hasłem. Wprowadź je, aby zobaczyć komentarze.

en: This page validates as XHTML 1.0 Transitional
pl: Ta strona jest zgodna ze standardem &#8222;XHTML 1.0 Transitional&#8221;

en: Sorry, the comment form is closed at this time.
pl: Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.

en: %1$s - Comments on %2$s
pl: %1$s - Komentarze do &#8222;%2$s&#8221;

en: <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr> feed for comments on this post.
pl: Kanał <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr> z komentarzami do tego wpisu.

en: The <abbr title="Universal Resource Locator">URL</abbr> to TrackBack this entry is: <em>%s</em>
pl: Adres <abbr title="Universal Resource Locator">URL</abbr> do wysyłania trackbacków do tego wpisu: <em>%s</em>

en: by %1$s &#8212; %2$s @ <a href="#comment-%3$s">%4$s</a>
pl: autor: %1$s &#8212; %2$s o <a href="#comment-%3$s">%4$s</a>

en: Leave a comment
pl: Dodaj komentarz

en: Choose from the most used tags
pl: Wybierz spośród najpopularniejszych tagów

en: You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: %s
pl: Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr>-a: %s

[ctx: taxonomy singular name]
en: Category
pl: Kategoria

en: Search Tags
pl: Szukaj tagów

en: Popular Tags
pl: Popularne tagi

en: New Category Name
pl: Nazwa nowej kategorii

en: New Tag Name
pl: Nazwa nowego tagu

en: Add New Category
pl: Dodaj nową kategorię

en: Add New Tag
pl: Dodaj nowy tag

en: Update Tag
pl: Zaktualizuj tag

en: Parent Category:
pl: Kategoria nadrzędna:

en: Parent Category
pl: Kategoria nadrzędna

en: All Tags
pl: Wszystkie tagi

[ctx: taxonomy general name]
en: Categories
pl: Kategorie

en: Sorry, new registrations are not allowed at this time.
pl: Przepraszamy, w tej chwili nie można się rejestrować.

en: Check your inbox at <strong>%s</strong> and click the link given.
pl: Sprawdź, czy doszedł już na adres <strong>%1$s</strong> aktywacyjny e-mail i kliknij zawarty w nim odnośnik.

en: Wait a little longer. Sometimes delivery of email can be delayed by processes outside of our control.
pl: Poczekaj jeszcze troszkę. Czasami dostarczenie e-maila może zostać opóźnione przez procesy, na które nie mamy wpływu.

en: Check the junk or spam folder of your email client. Sometime emails wind up there by mistake.
pl: Sprawdź folder &#8222;Niechciane&#8221; lub &#8222;Spam&#8221; swojego klienta e-mail. Czasami normalne wiadomości zostają tam przypadkowo umieszczone.

en: Greetings Site Administrator! You are currently allowing &#8220;%s&#8221; registrations. To change or disable registration go to your <a href="%s">Options page</a>.
pl: Witaj, administratorze witryny! Obecnie pozwalasz na rejestracje na &#8222;%s&#8221;. Aby zmienić ustawienia lub wyłączyć rejestrację, przejdź na swoją <a href="%s">stronę opcji</a>.

en: We send your registration email to this address. (Double-check your email address before continuing.)
pl: Porejestracyjnego e-maila wyślemy właśnie na ten adres. (Dwukrotnie sprawdź poprawność tego adresu przed przejściem dalej).

en: Search Pages
pl: Szukaj stron

en: Add New Post
pl: Dodaj nowy wpis

en: Parent Page:
pl: Strona nadrzędna:

[ctx: post type general name]
en: Posts
pl: Wpisy

en: Edit Page
pl: Edytuj stronę

en: Search Posts
pl: Szukaj wpisów

en: Add New Page
pl: Dodaj nową stronę

[ctx: post type general name]
en: Pages
pl: Strony

[ctx: post type singular name]
en: Page
pl: Stronę

[ctx: post type singular name]
en: Post
pl: Wpis

en: The constant <code>VHOST</code> <strong>is deprecated</strong>. Use the boolean constant <code>SUBDOMAIN_INSTALL</code> in wp-config.php to enable a subdomain configuration. Use is_subdomain_install() to check whether a subdomain configuration is enabled.
pl: Stała <code>VHOST</code> <strong>uznawana jest za przestarzałą</strong>. Zamiast niej możesz użyć w pliku wp-config.php stałej <code>SUBDOMAIN_INSTALL</code>, jeśli chcesz włączyć konfigurację subdomenową. Użyj funkcji is_subdomain_install(), aby sprawdzić, czy konfiguracja ta działa.

en: <strong>Conflicting values for the constants VHOST and SUBDOMAIN_INSTALL.</strong> The value of SUBDOMAIN_INSTALL will be assumed to be your subdomain configuration setting.
pl: <strong>Konflikt między wartościami stałych VHOST oraz SUBDOMAIN_INSTALL.</strong> Do określenia, czy użyta ma być konfiguracja subdomenowa czy podkatalogowa, wykorzystana zostanie wartość stałej SUBDOMAIN_INSTALL.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is invalid because it uses illegal characters. Please enter a valid username.
pl: <strong>BŁĄD</strong>: Podana nazwa użytkownika jest nieprawidłowa, ponieważ zawiera niedozwolone znaki. Proszę wprowadzić prawidłową nazwę użytkownika.

en: Required fields are marked %s
pl: Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem %s

en: Please include a %1$s template in your theme.
pl: Proszę zawrzeć w motywie szablon %1$s.

en: Theme without %1$s
pl: Motyw nieposiadający %1$s

en: <strong>Could not find site <code>%1$s</code>.</strong> Searched for table <code>%2$s</code> in database <code>%3$s</code>. Is that right?
pl: <strong>Nie można odnaleźć witryny <code>%1$s</code>.</strong> Szukano tabeli <code>%2$s</code> w bazie danych <code>%3$s</code>. Czy wszystko się zgadza?

en: The <code>%s</code> option is deprecated for the family of <code>bloginfo()</code> functions.
pl: Opcja <code>%s</code> jest uznawana za przestarzałą na rzecz rodziny funkcji <code>bloginfo()</code>.

en: Use the <code>%s</code> option instead.
pl: Zamiast niej użyj opcji <code>%s</code>.

en: <strong>Database tables are missing.</strong> This means that MySQL is not running, WordPress was not installed properly, or someone deleted <code>%s</code>. You really should look at your database now.
pl: <strong>Brak tabel w bazie danych.</strong> Ten błąd oznacza, że MySQL nie działa, WordPress nie został prawidłowo zainstalowany lub ktoś usunął <code>%s</code>. Naprawdę dobrze byłoby rzucić teraz okiem na używaną przez WordPressa bazę danych.

en: Sorry, you do not have access to user data on this site.
pl: Nie posiadasz uprawnienia do dostępu do danych użytkowników tej witryny.

en: Sorry, you are not allowed to post on this site.
pl: Przepraszamy, nie posiadasz uprawnienia do dodawania wpisów na tę witrynę.

en: Sorry, you are not allowed to publish posts on this site.
pl: Przepraszamy, nie posiadasz uprawnienia do publikowania wpisów na tej witrynie.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view categories.
pl: Przepraszamy, musisz posiadać uprawnienia do edycji wpisów na tej witrynie, aby móc zobaczyć listę kategorii.

en: Sorry, you are not allowed to publish pages on this site.
pl: Przepraszamy, nie posiadasz uprawnienia do publikowania stron na tej witrynie.

en: Sorry, that site already exists!
pl: Przepraszamy, istnieje już witryna używająca takiej nazwy!

en: To activate your blog, please click the following link:
    
    %s
    
    After you activate, you will receive *another email* with your login.
    
    After you activate, you can visit your site here:
    
    %s
pl: Aby aktywować swój blog, proszę kliknąć poniższy odnośnik:
    
    %s
    
    Po dokonaniu aktywacji otrzymasz *kolejnego e-maila* z danymi do zalogowania się.
    
    Po dokonaniu aktywacji możesz odwiedzić swoją witrynę pod tym adresem:
    
    %s

en: New Site Registration: %s
pl: Rejestracja nowej witryny: %s

en: Sorry, site names may not contain the character &#8220;_&#8221;!
pl: Przepraszamy, nazwy witryn nie mogą zawierać znaku &#8222;_&#8221;!

en: New %1$s Site: %2$s
pl: Nowa witryna w sieci %1$s: %2$s

en: The site is already active.
pl: Ta witryna została już aktywowana.

en: Sorry, you cannot edit posts on this site.
pl: Przepraszamy, nie możesz edytować wpisów na tej witrynie.

en: Sorry, you must be able to edit posts to this site in order to view categories.
pl: Przepraszamy, musisz posiadać uprawnienia do edycji wpisów na tej witrynie, aby móc zobaczyć listę kategorii.

en: You are not allowed access to details about this site.
pl: Nie posiadasz uprawnienia do dostępu do szczegółów dotyczących tej witryny.

en: Could not create site.
pl: Nie można było utworzyć witryny.

en: Sorry, site names must have letters too!
pl: Przepraszamy, nazwy witryn muszą składać się także z liter!

en: Sorry, you may not use that site name.
pl: Przepraszamy, użycie tej nazwy witryny nie jest możliwe.

en: Sorry, that site is reserved!
pl: Przepraszamy, taka nazwa witryny została już zarezerwowana!

en: That site is currently reserved but may be available in a couple days.
pl: Ta nazwa witryny jest w tej chwili zajęta, ale być może zostanie zwolniona w ciągu następnych kilku dni.

en: New user registration on your site %s:
pl: Rejestracja nowego użytkownika na witrynie %s:

en: You are not allowed to moderate comments on this site.
pl: Nie posiadasz uprawnienia do moderacji komentarzy na tej witrynie.

en: Sorry, you must be able to edit posts on this site in order to view tags.
pl: Przepraszamy, musisz posiadać uprawnienia do edycji wpisów na tej witrynie, aby móc zobaczyć listę tagów.

en: Site Tagline
pl: Opis witryny

en: This site has been archived or suspended.
pl: Ta witryna została zarchiwizowana lub zawieszona.

en: The site you have requested is not installed properly. Please contact the system administrator.
pl: Witryna, którą próbowano odwiedzić, nie została prawidłowo zainstalowana. Proszę skontaktować się z administratorem systemu.

[ctx: search results]
en: No results found.
pl: Nie znaleziono pasujących pozycji.

en: The menu name <strong>%s</strong> conflicts with another menu name. Please try another.
pl: Nazwa <strong>%s</strong> koliduje z nazwą innego menu. Proszę użyć innej nazwy.

en: The given object ID is not that of a menu item.
pl: Podany identyfikator nie jest identyfikatorem elementu menu.

en: The email address entered did not appear to be a valid email address. Please enter a valid email address.
pl: Wprowadzony adres e-mail nie wydaje się być prawidłowy. Proszę wprowadzić prawidłowy adres e-mail.

en: The WordPress address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
pl: Wprowadzony adres WordPressa nie wydaje się być prawidłowym adresem URL. Proszę wprowadzić prawidłowy adres URL.

en: The Site address you entered did not appear to be a valid URL. Please enter a valid URL.
pl: Wprowadzony adres witryny nie wydaje się być prawidłowym adresem URL. Proszę wprowadzić prawidłowy adres URL.

en: A term with the name provided already exists with this parent.
pl: Istnieje już termin o takiej nazwie posiadający tego samego rodzica.

en: An error occurred adding you to this site. Back to the <a href="%s">homepage</a>.
pl: Wystąpił błąd podczas dodawania Twojego konta do tej witryny. Powróć na <a href="%s">stronę domową</a>.

en: This file is too big. Files must be less than %d KB in size.
pl: Ten plik jest zbyt wielki. Wysyłane pliki muszą być mniejsze niż %d KB.

en: number_format_decimal_point
pl: ,

en: Your email address will not be published.
pl: Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

en: A valid URL was not provided.
pl: Podano nieprawidłowy adres URL.

en: Logged in as <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Log out of this account">Log out?</a>
pl: Zalogowano się jako <a href="%1$s">%2$s</a>. <a href="%3$s" title="Wyloguj się z tego konta">Wylogować się?</a>

en: Could not calculate resized image dimensions
pl: Nie można było obliczyć wymiarów przeskalowanego obrazka

en: Must be at least 4 characters, letters and numbers only. It cannot be changed, so choose carefully!
pl: Musi składać się z co najmniej 4 znaków &mdash; wyłącznie liter i cyfr. Nie może zostać zmieniona, więc wybierz rozważnie!

en: You must first <a href="%s">log in</a>, and then you can create a new site.
pl: Zanim będzie możliwe utworzenie nowej witryny, musisz się najpierw <a href="%s">zalogować</a>.

en: You are logged in already. No need to register again!
pl: Zalogowano się już &mdash; nie ma potrzeby ponownej rejestracji!

en: Use <code>get_trackback_url()</code> instead if you do not want the value echoed.
pl: Jeśli nie chcesz, aby zwracana wartość była wyświetlana, użyj funkcji <code>get_trackback_url()</code>.

en: This action has been disabled by the administrator.
pl: Ta funkcja została wyłączona przez użytkownika.

en: Welcome back, %s. By filling out the form below, you can <strong>add another site to your account</strong>. There is no limit to the number of sites you can have, so create to your heart&#8217;s content, but write responsibly!
pl: Witaj ponownie, %s. Możesz <strong>dodać kolejną witrynę do swojego konta</strong> poprzez wypełnienie poniższego formularza. Nie istnieje limit ograniczający ilość posiadanych witryn, więc twórz, jak dyktuje Ci serce, ale pisz odpowiedzialnie!

en: Sorry, usernames may not contain the character &#8220;_&#8221;!
pl: Przepraszamy, nazwy użytkowników nie mogą zawierać znaku &#8222;_&#8221;!

en: If you haven&#8217;t received your email yet, there are a number of things you can do:
pl: Jeśli nie otrzymano jeszcze e-maila, oto lista rzeczy, które można zrobić:

en: Use <code>get_the_author()</code> instead if you do not want the value echoed.
pl: Jeśli nie chcesz, aby zwracana wartość była wyświetlana, użyj funkcji <code>get_the_author()</code>.

en: If you&#8217;re still stuck with this message, then check that your database contains the following tables:
pl: Jeśli nadal nie udało Ci się usunąć tego problemu, sprawdź, czy Twoja baza danych zawiera następujące tabele:

en: Are you sure you want to install this plugin?
pl: Czy na pewno chcesz zainstalować tę wtyczkę?

en: Use as featured image
pl: Użyj jako ikony wpisu

en: Mismatch
pl: Hasła się różnią

en: Maintenance
pl: Konserwacja

en: Briefly unavailable for scheduled maintenance. Check back in a minute.
pl: Witryna jest tymczasowo niedostępna z powodu zaplanowanych prac konserwacyjnych. Zapraszamy ponownie za minutę.

en: Navigation Menu Items
pl: Elementy menu nawigacyjnego

en: Navigation Menu Item
pl: Element menu nawigacyjnego

en: Navigation Menus
pl: Nawigacyjne menu

en: Links for %s
pl: Odnośniki do %s

en: Custom
pl: Własny

en: No menus have been created yet. <a href="%s">Create some</a>.
pl: Żadne menu nie zostało jeszcze utworzone. <a href="%s">Utwórz jakieś</a>.

en: You are about to permanently delete this menu. 
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
pl: Zamierzasz usunąć to menu na zawsze. 
     Kliknij 'Anuluj', aby anulować tę operację, lub 'OK', aby ją sfinalizować.

en: This is the short link.
pl: To jest krótki odnośnik.

en: %d WordPress Update
pl: %d aktualizacja WordPressa

en: %d Theme Update | %d Theme Updates
pl[0]: %d aktualizacja motywu
pl[1]: %d aktualizacje motywów
pl[2]: %d aktualizacji motywów

en: %d Plugin Update | %d Plugin Updates
pl[0]: %d aktualizacja wtyczki
pl[1]: %d aktualizacje wtyczek
pl[2]: %d aktualizacji wtyczek

en: The site %s is yours.
pl: Witryna %s jest Twoja.

en: Create Site
pl: Utwórz witrynę

en: If you&#8217;re not going to use a great site domain, leave it for a new user. Now have at it!
pl: Jeżeli nie zamierzasz używać witryny w atrakcyjnej domeny, pozostaw ją dla nowego użytkownika. A teraz &mdash; działaj!

en: Sites you are already a member of:
pl: Witryny, których jesteś już członkiem:

en: This site has not been activated yet. If you are having problems activating your site, please contact <a href="mailto:%1$s">%1$s</a>.
pl: Ta witryna nie została jeszcze aktywowana. Jeśli masz problem z aktywacją swojej witryny, napisz pod adres <a href="mailto:%1$s">%1$s</a>.

en: File canceled.
pl: Wysyłanie pliku zostało anulowane.

en: Site Title:
pl: Tytuł witryny:

en: Site Domain:
pl: Domena witryny:

en: Site Name:
pl: Nazwa witryny:

en: sitename
pl: nazwawitryny

en: Get <em>another</em> %s site in seconds
pl: Zdobądź <em>kolejną</em> witrynę w sieci %s w ciągu kilku sekund

en: Congratulations! Your new site, %s, is almost ready.
pl: Gratulacje! Twoja nowa witryna, %s, jest już prawie gotowa.

en: Site registration has been disabled.
pl: Możliwość rejestracji witryn została wyłączona.

en: Gimme a site!
pl: Dajcie mi witrynę!

en: But, before you can start using your site, <strong>you must activate it</strong>.
pl: Zanim zaczniesz używać swojej nowej witryny, <strong>konieczna jest jej aktywacja</strong>.

en: If you do not activate your site within two days, you will have to sign up again.
pl: Jeśli nie aktywujesz swojej witryny w ciągu dwóch dni, konieczne będzie dokonanie ponownej jej rejestracji.

en: Select Menu:
pl: Wybierz menu:

en: Navigation Menu
pl: Nawigacyjne menu

en: Taxonomy:
pl: Taksonomia:

en: Menus
pl: Menu

en: Software Name
pl: Nazwa oprogramowania

en: Software Version
pl: Wersja oprogramowania

en: Time Zone
pl: Strefa czasowa

en: Allow new users to sign up
pl: Zezwól nowym użytkownikom na rejestrację

en: Sorry, you cannot edit this page.
pl: Przepraszamy, nie możesz edytować tej strony.

en: Sorry, no such page.
pl: Przepraszamy, brak takiej strony.

en: Sorry, you cannot edit pages.
pl: Przepraszamy, nie możesz edytować stron.

en: Sorry, you do not have the right to delete this page.
pl: Przepraszamy, nie posiadasz uprawnienia do usunięcia tej strony.

en: Failed to delete the page.
pl: Nie udało się usunąć strony.

en: Sorry, you do not have the right to edit this page.
pl: Przepraszamy, nie posiadasz uprawnienia do edycji tej strony.

en: Sorry, you do not have the right to add a category.
pl: Przepraszamy, nie posiadasz uprawnienia do dodawania kategorii.

en: Sorry, the new category failed.
pl: Przepraszamy, nie udało się dodać nowej kategorii.

en: Sorry, you do not have the right to delete a category.
pl: Przepraszamy, nie posiadasz uprawnienia do usuwania kategorii.

en: Invalid comment ID.
pl: Nieprawidłowy identyfikator komentarza.

en: Sorry, you cannot edit comments.
pl: Przepraszamy, nie możesz edytować komentarzy.

en: Invalid comment status.
pl: Nieprawidłowy stan komentarza.

en: Sorry, the comment could not be edited. Something wrong happened.
pl: Przepraszamy, komentarz nie mógł zostać zmodyfikowany. Coś poszło nie tak.

en: You must be registered to comment
pl: Musisz się zarejestrować, aby móc dodać komentarz

en: Invalid post ID.
pl: Nieprawidłowy identyfikator wpisu.

en: Comment author name and email are required
pl: Wprowadzenie podpisu autora i adresu e-mail jest wymagane

en: A valid email address is required
pl: Wymagane jest wprowadzenie prawidłowego adresu e-mail

en: You are not allowed access to details about comments.
pl: Nie posiadasz uprawnienia do dostępu do szczegółów dotyczących komentarzy.

en: You are not allowed to update options.
pl: Nie posiadasz uprawnienia do modyfikacji opcji.

en: Sorry, you cannot edit this post.
pl: Przepraszamy, nie możesz edytować tego wpisu.

en: Either there are no posts, or something went wrong.
pl: Brak wpisów lub coś poszło nie tak.

en: Sorry, no such post.
pl: Przepraszamy, brak takiego wpisu.

en: Sorry, you do not have the right to publish this post.
pl: Przepraszamy, nie posiadasz uprawnienia do opublikowania tego wpisu.

en: You are not allowed to change the post author as this user.
pl: Nie posiadasz uprawnienia do zmiany autora wpisu jako ten użytkownik.

en: You are not allowed to change the page author as this user.
pl: Nie posiadasz uprawnienia do zmiany autora strony jako ten użytkownik.

en: Sorry, you do not have the right to publish this page.
pl: Przepraszamy, nie posiadasz uprawnienia do opublikowania tej strony.

en: Sorry, your entry could not be edited. Something wrong happened.
pl: Przepraszamy, Twój wpis nie mógł zostać zmodyfikowany. Coś poszło nie tak.

en: Could not write file %1$s (%2$s)
pl: Nie można było zapisać pliku %1$s (%2$s)

en: Sorry, you can not edit this post.
pl: Przepraszamy, nie możesz edytować tego wpisu.

en: Is there no link to us?
pl: Czy został dodany odnośnik do nas?

en: The specified target URL cannot be used as a target. It either doesn&#8217;t exist, or it is not a pingback-enabled resource.
pl: Podany docelowy adres URL nie może zostać użyty jako cel, ponieważ nie istnieje lub nie prowadzi do zasobu obsługującego pingbacki.

en: The source URL and the target URL cannot both point to the same resource.
pl: Źródłowy adres URL i docelowy adres URL nie mogą wskazywać na ten sam zasób.

en: The pingback has already been registered.
pl: Pingback został już zarejestrowany.

en: The source URL does not exist.
pl: Źródłowy adres URL nie istnieje.

en: We cannot find a title on that page.
pl: Nie udało nam się odnaleźć tytułu tej strony.

en: The source URL does not contain a link to the target URL, and so cannot be used as a source.
pl: Źródłowy adres URL nie zawiera odnośnika do docelowego adresu URL, więc nie może on zostać użyty jako źródło.

en: Pingback from %1$s to %2$s registered. Keep the web talking! :-)
pl: Pingback z %1$s do %2$s został zarejestrowany. Niech Sieć przemawia! :-)

en: The specified target URL does not exist.
pl: Podany docelowy adres URL nie istnieje.

en: Your PHP installation appears to be missing the MySQL extension which is required by WordPress.
pl: Twoja konfiguracja PHP nie posiada włączonej obsługi rozszerzenia MySQL, która jest wymagana przez WordPressa.

en: <strong>ERROR</strong>: <code>$table_prefix</code> in <code>wp-config.php</code> can only contain numbers, letters, and underscores.
pl: <strong>ERROR</strong>: Zmienna <code>$table_prefix</code> w pliku <code>wp-config.php</code> może składać się jedynie z cyfr, liter i podkreślników.

en: WordPress database error %1$s for query %2$s made by %3$s
pl: Błąd %1$s bazy danych WordPressa podczas wykonywania zapytania %2$s wysłanego przez %3$s

en: WordPress database error %1$s for query %2$s
pl: Błąd %1$s bazy danych WordPressa podczas wykonywania zapytania %2$s

en: Cancel reply
pl: Anuluj pisanie odpowiedzi

en: Post Comment
pl: Opublikuj komentarz

en: Unapproved
pl: Odrzucony

en: Duplicate comment detected; it looks as though you&#8217;ve already said that!
pl: Wykryto duplikat komentarza: wygląda na to, że już to powiedziano!

en: Could not update comment status
pl: Nie można było zaktualizować stanu komentarza

en: This argument has changed to an array to match the behavior of the other cron functions.
pl: Przyjmowanym argumentem jest teraz tablica, aby ta funkcja zachowywała się tak jak pozostałe związane z cronem.

en: Once Hourly
pl: Co godzinę

en: Twice Daily
pl: Dwa razy dziennie

en: Once Daily
pl: Raz dziennie

en: Sort by:
pl: Porządkuj wg:

en: Page title
pl: tytułów stron

en: Page order
pl: kolejności stron

en: Page ID
pl: identyfikatorów stron

en: Exclude:
pl: Pomiń:

en: Page IDs, separated by commas.
pl: Oddzielone przecinkami identyfikatory stron.

en: Your blogroll
pl: Twój blogroll

en: Show Link Image
pl: Pokaż obrazek odnośnika

en: Show Link Name
pl: Pokaż nazwę odnośnika

en: Show Link Description
pl: Pokaż opis odnośnika

en: Show Link Rating
pl: Pokaż klasyfikację odnośnika

en: Select Month
pl: Wybierz miesiąc

en: Show post counts
pl: Pokazuj liczbę wpisów

en: Syndicate this site using RSS 2.0
pl: Subskrybuj tę witrynę poprzez RSS 2.0

en: Entries <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr>
pl: Kanał <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr> z wpisami

en: Calendar
pl: Kalendarz

en: Text
pl: Tekst

en: Automatically add paragraphs
pl: Automatycznie twórz akapity

en: Select Category
pl: Wybierz kategorię

en: Show hierarchy
pl: Pokazuj hierarchię

en: Recent Posts
pl: Najnowsze wpisy

en: Number of posts to show:
pl: Liczba wyświetlanych wpisów:

[ctx: widgets]
en: %1$s on %2$s
pl: %1$s o %2$s

en: Syndicate this content
pl: Subskrybuj tę treść

en: Untitled
pl: Bez tytułu

en: RSS Error: %s
pl: Błąd RSS: %s

en: Enter the RSS feed URL here:
pl: Wprowadź adres URL kanału RSS:

en: Give the feed a title (optional):
pl: Nadaj kanałowi tytuł (opcjonalne):

en: How many items would you like to display?
pl: Ile pozycji ma być wyświetlanych?

en: Display item content?
pl: Wyświetlać zawartość elementów?

en: Display item author if available?
pl: Wyświetlać autorów wpisów?

en: Display item date?
pl: Wyświetlać daty dodania elementów?

en: Tag Cloud
pl: Chmurka tagów

en: new WordPress Loop
pl: nowa pętla WordPressa

en: Last updated
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Missing Attachment
pl: Brakujący załącznik

en: Comments for %1$s searching on %2$s
pl: Komentarze do %1$s wyszukiwane w %2$s

en: Comments for %s
pl: Komentarze do %s

en: Comment on %1$s by %2$s
pl: Skomentuj %1$s, którego autorem jest %2$s

en: By: %s
pl: Autor: %s

en: Comments on: %s
pl: Komentarze do: %s

en: Protected Comments: Please enter your password to view comments.
pl: Komentarze są zabezpieczone. Proszę wprowadzić swoje hasło, aby je zobaczyć.

en: %s min | %s mins
pl[0]: %s minutę
pl[1]: %s minuty
pl[2]: %s minut

en: %s hour | %s hours
pl[0]: %s godzinę
pl[1]: %s godziny
pl[2]: %s godzin

en: %s day | %s days
pl[0]: %s dzień
pl[1]: %s dni
pl[2]: %s dni

en: %s is a protected WP option and may not be modified
pl: &#8222;%s&#8221; jest zabezpieczonym ustawieniem WP i nie może zostać zmodyfikowane

en: Unable to create directory %s. Is its parent directory writable by the server?
pl: Nie można utworzyć katalogu &#8222;%s&#8221;. Czy WordPress ma uprawnienie do zapisu do katalogu nadrzędnego?

en: Empty filename
pl: Nie podano nazwy pliku

en: Could not write file %s
pl: Nie można było zapisać pliku %s

en: You are attempting to log out of %s
pl: Zamierzasz wylogować się z witryny &#8222;%s&#8221;

en: WordPress Failure Notice
pl: Informacja o niepowodzeniu WordPressa

en: Do you really want to <a href='%s'>log out</a>?
pl: Czy naprawdę chcesz się <a href='%s'>wylogować</a>?

en: Please try again.
pl: Proszę spróbować ponownie.

en: &laquo; Back
pl: &laquo; Powrót

en: WordPress &rsaquo; Error
pl: WordPress &rsaquo; Błąd

en: %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! Use %3$s instead.
pl: Korzystanie z %1$s uznawane jest za <strong>przestarzałe</strong> od wersji %2$s! Zamiast tego użyj %3$s.

en: %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
pl: Korzystanie z %1$s uznawane jest za <strong>przestarzałe</strong> od wersji %2$s! Nie istnieje żadna alternatywa.

en: %1$s was called with an argument that is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! %3$s
pl: Funkcja %1$s została wywołana z argumentem, którego użycie jest <strong>przestarzałą praktyką</strong> od wersji %2$s! %3$s

en: %1$s was called with an argument that is <strong>deprecated</strong> since version %2$s with no alternative available.
pl: Funkcja %1$s została wywołana z argumentem, którego użycie jest <strong>przestarzałą praktyką</strong> od wersji %2$s! Nie istnieje żadna alternatywa.

en: Select a city
pl: Wybierz miasto

en: Manual Offsets
pl: Ręczny wybór różnicy

en: Log in
pl: Zaloguj się

en: Log out
pl: Wyloguj się

en: Remember Me
pl: Zapamiętaj mnie

en: Register
pl: Zarejestruj się

en: Site Admin
pl: Administracja witryną

en: Search Results %1$s %2$s
pl: Wyniki wyszukiwania %1$s %2$s

en: Page not found
pl: Strona nie została znaleziona

en: View posts for %1$s %2$s
pl: Zobacz wpisy opublikowane w %1$s %2$s

en: %1$s %2$s Feed
pl: %1$s %2$s Kanał z wpisami

en: %1$s %2$s Comments Feed
pl: %1$s %2$s Kanał z komentarzami

en: %1$s %2$s %3$s Comments Feed
pl: %1$s %2$s %3$s Kanał z komentarzami

en: %1$s %2$s %3$s Category Feed
pl: %1$s %2$s Kanał z wpisami zaszufladkowanymi do kategorii %3$s

en: %1$s %2$s %3$s Tag Feed
pl: %1$s %2$s Kanał z wpisami otagowanymi jako %3$s

en: %1$s %2$s Posts by %3$s Feed
pl: %1$s %2$s Kanał z wpisami, których autorem jest %3$s

en: %1$s %2$s Search Results for &#8220;%3$s&#8221; Feed
pl: %1$s %2$s Kanał z wynikami wyszukiwania &#8222;%3$s&#8221;

en: &laquo; Previous
pl: &laquo; Poprzednie

en: Next &raquo;
pl: Następne &raquo;

en: User has blocked requests through HTTP.
pl: Użytkownik zablokował wysyłanie zapytań przez HTTP.

en: Too many redirects.
pl: Zbyt wiele przekierowań.

en: Could not open handle for fopen() to %s
pl: Nie można było utworzyć uchwytu do funkcji fopen() dla argumentu &#8222;%s&#8221;

en: January
pl: Styczeń

en: February
pl: Luty

en: March
pl: Marzec

en: April
pl: Kwiecień

en: May
pl: Maj

en: June
pl: Czerwiec

en: July
pl: Lipiec

en: August
pl: Sierpień

en: September
pl: Wrzesień

en: October
pl: Październik

en: November
pl: Listopad

en: December
pl: Grudzień

en: Jan_January_abbreviation
pl: sty

en: Feb_February_abbreviation
pl: lut

en: Mar_March_abbreviation
pl: mar

en: Apr_April_abbreviation
pl: kwi

en: May_May_abbreviation
pl: maj

en: Jun_June_abbreviation
pl: cze

en: Jul_July_abbreviation
pl: lip

en: Aug_August_abbreviation
pl: sie

en: Sep_September_abbreviation
pl: wrz

en: Oct_October_abbreviation
pl: paź

en: Nov_November_abbreviation
pl: lis

en: Dec_December_abbreviation
pl: gru

en: Sunday
pl: niedziela

en: Monday
pl: poniedziałek

en: Tuesday
pl: wtorek

en: Wednesday
pl: środa

en: Thursday
pl: czwartek

en: Friday
pl: piątek

en: Saturday
pl: sobota

en: Sun
pl: nie

en: Mon
pl: pon

en: Tue
pl: wt

en: Wed
pl: śr

en: Thu
pl: czw

en: Fri
pl: pt

en: Sat
pl: sob

en: Print
pl: Wydrukuj

en: Insert/edit image
pl: Wstaw/edytuj obrazek

en: Insert/edit link
pl: Wstaw/edytuj odnośnik

en: Insert row before
pl: Wstaw wiersz powyżej

en: Insert row after
pl: Wstaw wiersz poniżej

en: Delete row
pl: Usuń wiersz

en: Insert column before
pl: Wstaw kolumnę przed

en: Insert column after
pl: Wstaw kolumnę po

en: Merge table cells
pl: Scal komórki tabeli

en: Table row properties
pl: Właściwości wiersza tabeli

en: Table cell properties
pl: Właściwości komórki tabeli

en: Table properties
pl: Właściwości tabeli

en: Paste table row before
pl: Wklej wiersz tabeli przed

en: Paste table row after
pl: Wklej wiersz tabeli po

en: Cut table row
pl: Wytnij wiersz tabeli

en: Copy table row
pl: Skopiuj wiersz tabeli

en: Delete table
pl: Usuń tabelę

en: Row
pl: Wiersz

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
pl: Jeżeli opuścisz tę stronę, wprowadzone zmiany zostaną utracone.

en: Toggle fullscreen mode
pl: Przełącz tryb pełnoekranowy

en: Document properties
pl: Właściwości dokumentu

en: Paragraph
pl: Akapit

en: Address
pl: Adres

en: Heading 1
pl: Nagłówek 1

en: Heading 2
pl: Nagłówek 2

en: Heading 3
pl: Nagłówek 3

en: Heading 4
pl: Nagłówek 4

en: Heading 5
pl: Nagłówek 5

en: Heading 6
pl: Nagłówek 6

en: Blockquote
pl: Blok z cytatem

en: Bold
pl: Pogrubienie

en: Italic
pl: Kursywa

en: Underline
pl: Podkreślenie

en: Strikethrough
pl: Przekreślenie

en: Align Left
pl: Wyrównaj do lewej

en: Align Center
pl: Wyśrodkuj

en: Align Right
pl: Wyrównaj do prawej

en: Subscript
pl: Indeks dolny

en: Superscript
pl: Indeks górny

en: Cut
pl: Wytnij

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Paste
pl: Wklej

en: New document
pl: Nowy dokument

en: Image description
pl: Opis obrazka

en: Border
pl: Obramowanie

en: Dimensions
pl: Wymiary

en: Vertical space
pl: Odstęp w pionie

en: Horizontal space
pl: Odstęp w poziomie

en: General
pl: Ogólne

en: List
pl: Lista

en: Constrain proportions
pl: Zachowaj proporcje

en: Loop
pl: Zapętlaj

en: Align
pl: Wyrównanie

en: Background
pl: Tło

en: Fullscreen
pl: Pełny ekran

en: Mute
pl: Wycisz

en: Insert More Tag
pl: Wstaw tag &bdquo;Więcej&rdquo;

en: Edit Gallery
pl: Edytuj galerię

en: Source
pl: Źródło

en: Link Rel
pl: Relacja (XFN)

en: Rather than reaching for your mouse to click on the toolbar, use these access keys. Windows and Linux use Ctrl + letter. Macintosh uses Command + letter.
pl: Zamiast sięgać po mysz, by kliknąć przycisk na pasku narzędzi, możesz skorzystać z poniższych klawiszy dostępu. W Windowsie i Linuksie kombinacja to Ctrl + litera. Na Macintoshu używane są klawisze Command + litera.

en: Letter
pl: Litera

en: Action
pl: Działanie

en: Select all
pl: Zaznacz wszystko

en: The following shortcuts use different access keys: Alt + Shift + letter.
pl: Poniższe skróty opierają się na innych klawiszach dostępu: Alt + Shift + litera.

en: Check Spelling
pl: Sprawdź pisownię

en: Justify Text
pl: Wyjustuj tekst

en: Insert link
pl: Wstaw odnośnik

en: Remove link
pl: Usuń odnośnik

en: Quote
pl: Cytat

en: Insert Page Break tag
pl: Wstaw znak nowej strony

en: Comments Feed
pl: Kanał z komentarzami

en: Previous Post
pl: Poprzedni wpis

en: Next Post
pl: Następny wpis

en: Last Post
pl: Ostatni wpis

en: Newer Comments &raquo;
pl: Nowsze komentarze &raquo;

en: &laquo; Older Comments
pl: &laquo; Starsze komentarze

en: S_Sunday_initial
pl: N

en: M_Monday_initial
pl: P

en: T_Tuesday_initial
pl: W

en: W_Wednesday_initial
pl: Ś

en: T_Thursday_initial
pl: C

en: F_Friday_initial
pl: P

en: S_Saturday_initial
pl: S

en: Could not read image size
pl: Nie można było odczytać rozmiaru obrazka

en: That user does not exist.
pl: Takie konto nie istnieje.

en: You cannot use that email address to signup. We are having problems with them blocking some of our email. Please use another email provider.
pl: Nie możesz zarejestrować się przy użyciu tego adresu e-mail &mdash; zaobserwowaliśmy problemy z dostarczaniem wiadomości pod adresy z tej domeny. Proszę użyć konta na innym serwerze.

en: Sorry, usernames must have letters too!
pl: Przepraszamy, nazwy użytkowników muszą składać się także z liter!

en: Sorry, that email address is not allowed!
pl: Przepraszamy, użycie tego adresu e-mail jest niedozwolone!

en: Sorry, that username already exists!
pl: Przepraszamy, istnieje już konto używające takiej nazwy!

en: Sorry, that email address is already used!
pl: Przepraszamy, ten adres e-mail jest już używany!

en: That username is currently reserved but may be available in a couple of days.
pl: Ta nazwa użytkownika jest w tej chwili zajęta, ale być może zostanie zwolniona w ciągu następnych kilku dni.

en: That email address has already been used. Please check your inbox for an activation email. It will become available in a couple of days if you do nothing.
pl: Ten adres e-mail został już użyty. Proszę sprawdzić, czy doszedł już na niego e-mail aktywacyjny. Jeśli niczego nie zrobisz, użycie tego adresu będzie znów możliwe za kilka dni.

en: Invalid activation key.
pl: Nieprawidłowy klucz aktywacyjny.

en: Could not create user
pl: Nie można było utworzyć konta dla użytkownika

en: That username is already activated.
pl: Ta nazwa użytkownika została już aktywowana.

en: New User Registration: %s
pl: Rejestracja nowego użytkownika: %s

en: New %1$s User: %2$s
pl: Nowy użytkownik sieci %1$s: %2$s

en: Dear User,
    
    Your new account is set up.
    
    You can log in with the following information:
    Username: USERNAME
    Password: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    Thanks!
    
    --The Team @ SITE_NAME
pl: Drogi Użytkowniku,
    
    Twoje nowe konto zostało ustawione.
    
    Możesz zalogować się przy użyciu następujących danych:
    Nazwa użytkownika: USERNAME
    Hasło: PASSWORD
    LOGINLINK
    
    DzIęki!
    
    --zespół sieci „SITE_NAME”

en: This user has elected to delete their account and the content is no longer available.
pl: Ten użytkownik postanowił usunąć swoje konto i opublikowane przez niego treści nie są już dłużej dostępne.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username or incorrect password.
pl: <strong>BŁĄD</strong>: Nieprawidłowa nazwa użytkownika lub hasło.

en: Author : %1$s (IP: %2$s , %3$s)
pl: Autor     : %1$s (IP: %2$s , %3$s)

en: E-mail : %s
pl: E-mail    : %s

en: URL    : %s
pl: Adres URL : %s

en: Comment:
pl: Komentarz:

en: You can see all comments on this post here:
pl: Wszystkie komentarze do tego wpisu możesz zobaczyć tutaj:

en: [%1$s] Comment: "%2$s"
pl: [%1$s] Komentarz: „%2$s”

en: Website: %1$s (IP: %2$s , %3$s)
pl: Witryna internetowa: %1$s (IP: %2$s , %3$s)

en: Excerpt:
pl: Wypis:

en: You can see all trackbacks on this post here:
pl: Możesz zobaczyć wszystkie trackbacki do tego wpisu tutaj:

en: [%1$s] Trackback: "%2$s"
pl: [%1$s] Trackback: „%2$s”

en: You can see all pingbacks on this post here:
pl: Możesz zobaczyć wszystkie pingbacki do tego wpisu tutaj:

en: [%1$s] Pingback: "%2$s"
pl: [%1$s] Pingback: „%2$s”

en: Trash it: %s
pl: Przenieś do kosza: %s

en: Delete it: %s
pl: Usuń: %s

en: Spam it: %s
pl: Oznacz jako spam: %s

en: Website : %1$s (IP: %2$s , %3$s)
pl: Witryna internetowa : %1$s (IP: %2$s , %3$s)

en: Trackback excerpt:
pl: Wypis z trackbacku:

en: Pingback excerpt:
pl: Wypis z pingbacku:

en: Approve it: %s
pl: Zatwierdź: %s

en: Currently %s comment is waiting for approval. Please visit the moderation panel: | Currently %s comments are waiting for approval. Please visit the moderation panel:
pl[0]: Na zatwierdzenie oczekuje w sumie %s komentarz. Proszę odwiedzić ekran moderacji:
pl[1]: Na zatwierdzenie oczekują w sumie %s komentarze. Proszę odwiedzić ekran moderacji:
pl[2]: Na zatwierdzenie oczekuje w sumie %s komentarzy. Proszę odwiedzić ekran moderacji:

en: [%1$s] Please moderate: "%2$s"
pl: [%1$s] Prośba o moderację: „%2$s”

en: Password Lost and Changed for user: %s
pl: Hasło utracone i zmienione, użytkownik: %s

en: [%s] Password Lost/Changed
pl: [%s] Utracone/zmienione hasło

en: Username: %s
pl: Nazwa użytkownika: %s

en: [%s] New User Registration
pl: [%s] Rejestracja nowego użytkownika

en: Password: %s
pl: Hasło: %s

en: [%s] Your username and password
pl: [%s] Twoja nazwa użytkownika i hasło

en: Protected: %s
pl: Zabezpieczony: %s

en: Private: %s
pl: Prywatny: %s

en: There is no excerpt because this is a protected post.
pl: Brak wypisu, ponieważ wpis jest zabezpieczony hasłem.

en: Next page
pl: Następna strona

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: Home
pl: Strona główna

[ctx: revision date format]
en: j F, Y @ G:i
pl: j F Y \o H:i

en: %1$s [Autosave]
pl: %1$s [zapisana automatycznie]

en: %1$s [Current Revision]
pl: %1$s [aktualna wersja]

en: Revision
pl: Wersja

[ctx: post]
en: Published
pl: Opublikowano

en: Published <span class="count">(%s)</span> | Published <span class="count">(%s)</span>
pl[0]: Opublikowane <span class="count">(%s)</span>
pl[1]: Opublikowane <span class="count">(%s)</span>
pl[2]: Opublikowane <span class="count">(%s)</span>

[ctx: post]
en: Scheduled
pl: Zaplanowano

en: Scheduled <span class="count">(%s)</span> | Scheduled <span class="count">(%s)</span>
pl[0]: Zaplanowane <span class="count">(%s)</span>
pl[1]: Zaplanowane <span class="count">(%s)</span>
pl[2]: Zaplanowane <span class="count">(%s)</span>

[ctx: post]
en: Draft
pl: Szkic

en: Draft <span class="count">(%s)</span> | Drafts <span class="count">(%s)</span>
pl[0]: Szkice <span class="count">(%s)</span>
pl[1]: Szkice <span class="count">(%s)</span>
pl[2]: Szkice <span class="count">(%s)</span>

[ctx: post]
en: Pending
pl: Oczekujące

en: Pending <span class="count">(%s)</span> | Pending <span class="count">(%s)</span>
pl[0]: Oczekujące na przegląd <span class="count">(%s)</span>
pl[1]: Oczekujące na przegląd <span class="count">(%s)</span>
pl[2]: Oczekujące na przegląd <span class="count">(%s)</span>

[ctx: post]
en: Private
pl: Prywatne

en: Private <span class="count">(%s)</span> | Private <span class="count">(%s)</span>
pl[0]: Prywatne <span class="count">(%s)</span>
pl[1]: Prywatne <span class="count">(%s)</span>
pl[2]: Prywatne <span class="count">(%s)</span>

[ctx: post]
en: Trash
pl: Kosz

en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
pl[0]: Kosz <span class="count">(%s)</span>
pl[1]: Kosz <span class="count">(%s)</span>
pl[2]: Kosz <span class="count">(%s)</span>

en: Content, title, and excerpt are empty.
pl: Pola treść, tytuł i wypis są puste.

en: Could not update post in the database
pl: Nie można było zaktualizować wpisu w bazie danych

en: Could not insert post into the database
pl: Nie można było wstawić wpisu do bazy danych

en: The page template is invalid.
pl: Szablon strony jest nieprawidłowy.

en: Cannot create a revision of a revision
pl: Nie można utworzyć alternatywnej wersji alternatywnej wersji

en: You do not have permission to preview drafts.
pl: Nie posiadasz uprawnienia do podglądu szkiców.

en: Cannot create a user with an empty login name.
pl: Nie można utworzyć konta bez nazwy.

en: An error has occurred, which probably means the feed is down. Try again later.
pl: Wystąpił błąd, co prawdopodobnie oznacza, że kanał nie działa. Spróbuj ponownie później.

en: You are about to permanently delete the selected items.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
pl: Zamierzasz usunąć zaznaczone pozycje na zawsze.
      Kliknij 'Anuluj', aby anulować tę operację, lub 'OK', aby ją sfinalizować.

en: Close all open tags
pl: Zamknij wszystkie otwarte tagi

en: close tags
pl: zamknij tagi

en: Enter the URL
pl: Wprowadź adres URL

en: Enter the URL of the image
pl: Wprowadź adres URL obrazka

en: Enter a description of the image
pl: Wprowadź opis obrazka

en: You do not have permission to do that.
pl: Nie posiadasz uprawnienia do wykonania tej operacji.

en: An unidentified error has occurred.
pl: Wystąpił niezidentyfikowany błąd.

en: Next &gt;
pl: Następne &raquo;

en: &lt; Prev
pl: &laquo; Poprzednie

en: Image
pl: Obrazek

en: of
pl: z

en: This feature requires inline frames. You have iframes disabled or your browser does not support them.
pl: Ta funkcja wymaga użycia ramek inline. Obsługa iframe'ów jest w Twojej przeglądarce wyłączona lub nie są one przez nią obsługiwane.

en: not configured
pl: nie skonfigurowano

en: You have attempted to queue too many files.
pl: Próbowano dodać do kolejki zbyt wiele plików.

en: This file is empty. Please try another.
pl: Ten plik jest pusty. Proszę spróbować wysłać inny.

en: This file type is not allowed. Please try another.
pl: Wysyłanie plików tego typu nie jest dozwolone. Proszę spróbować wysłać inny plik.

en: An error occurred in the upload. Please try again later.
pl: Wystąpił błąd podczas wysyłania pliku na serwer. Proszę spróbować ponownie później.

en: There was a configuration error. Please contact the server administrator.
pl: W konfiguracji znajduje się błąd. Proszę skontaktować się z administratorem serwera.

en: You may only upload 1 file.
pl: Możesz wysłać tylko jeden plik.

en: HTTP error.
pl: Błąd HTTP.

en: Upload failed.
pl: Wysyłanie nie powiodło się.

en: IO error.
pl: Błąd wejścia/wyjścia.

en: Security error.
pl: Błąd zabezpieczeń.

en: Upload stopped.
pl: Wysyłanie zostało zatrzymane.

en: Crunching&hellip;
pl: Dzielenie&hellip;

en: moved to the trash.
pl: został przeniesiony do kosza.

[ctx: password strength]
en: Medium
pl: Średnie

en: Publish on:
pl: Opublikuj:

en: Schedule for:
pl: Zaplanuj na:

en: Published on:
pl: Opublikowany:

en: Show more comments
pl: Pokaż więcej komentarzy

en: No more comments found.
pl: Nie znaleziono więcej komentarzy.

en: Password Protected
pl: Zabezpieczony hasłem

en: Submitted on:
pl: Wysłany:

en: Error while saving the changes.
pl: Błąd zapisu zmian.

en: Remove From Bulk Edit
pl: Nie poddawaj masowej edycji

en: Plugin Information:
pl: Informacje o wtyczce:

en: Saving...
pl: Zapisywanie...

en: Could not set that as the thumbnail image. Try a different attachment.
pl: Nie można było ustawić tego pliku jako miniatury. Proszę spróbować użyć innego załącznika.

en: Saving Draft&#8230;
pl: Zapisywanie szkicu&#8230;

en: Invalid Taxonomy
pl: Błąd w taksonomii

en: Empty Term
pl: Brak terminu

en: Invalid term ID
pl: Nieprawidłowy identyfikator taksonomii

en: A name is required for this term
pl: Wymagane jest wprowadzenie nazwy dla terminu

en: Could not insert term into the database
pl: Nie można było dodać pozycji do bazy danych

en: The slug &#8220;%s&#8221; is already in use by another term
pl: Uproszczona nazwa &#8222;%s&#8221; jest już używana przez inny element

en: Invalid object ID
pl: Nieprawidłowy identyfikator elementu

en: Template is missing.
pl: Brak szablonu.

en: The parent theme is missing. Please install the "%s" parent theme.
pl: Brak motywu nadrzędnego. Proszę zainstalować motyw nadrzędny pt. &#8222;%s&#8221;.

en: Stylesheet is missing.
pl: Brak arkusza stylów.

en: <strong>ERROR</strong>: The username field is empty.
pl: <strong>BŁĄD</strong>: Pole &#8222;Nazwa użytkownika&#8221; jest puste.

en: <strong>ERROR</strong>: The password field is empty.
pl: <strong>BŁĄD</strong>: Pole &#8222;Hasło&#8221; jest puste.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username. <a href="%s" title="Password Lost and Found">Lost your password</a>?
pl: <strong>BŁĄD</strong>: Nieprawidłowa nazwa użytkownika. <a href="%s" title="Hasło utracone i znalezione">Nie pamiętasz swojego hasła</a>?

en: <strong>ERROR</strong>: Your account has been marked as a spammer.
pl: <strong>BŁĄD</strong>: Twoje konto zostało oznaczone jako konto spamera.

en: Please log in again.
pl: Proszę zalogować się ponownie.

en: Sidebar %d
pl: Panel boczny nr %d

en: <strong>ERROR</strong>: WordPress %1$s requires MySQL %2$s or higher
pl: <strong>BŁĄD</strong>: WordPress %1$s wymaga MySQL-a w wersji %2$s lub nowszej

en: Powered by WordPress
pl: Oparte na WordPressie

en: <strong>ERROR</strong>: Enter a username or e-mail address.
pl: <strong>BŁĄD</strong>: Wprowadź nazwę użytkownika lub adres e-mail.

en: <strong>ERROR</strong>: There is no user registered with that email address.
pl: <strong>BŁĄÐ</strong>: Brak zarejestrowanego użytkownika o wprowadzonym adresie e-mail.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username or e-mail.
pl: <strong>BŁĄD</strong>: Nieprawidłowa nazwa użytkownika lub e-mail.

en: Password reset is not allowed for this user
pl: Generowanie nowego hasła do tego konta użytkownika jest niedozwolone

en: [%s] Password Reset
pl: [%s] Ustawianie nowego hasła

en: The e-mail could not be sent.
pl: E-mail nie mógł zostać wysłany.

en: Invalid key
pl: Nieprawidłowy klucz

en: <strong>ERROR</strong>: Please type your e-mail address.
pl: <strong>BŁĄD</strong>: Proszę wprowadzić swój adres e-mail.

en: <strong>ERROR</strong>: The email address isn&#8217;t correct.
pl: <strong>BŁĄD</strong>: Wprowadzony adres e-mail nie jest prawidłowy.

en: Sorry, that key does not appear to be valid.
pl: Przepraszamy, ten klucz nie wydaje się być prawidłowy.

en: Lost Password
pl: Utracone hasło

en: Username or E-mail:
pl: Nazwa użytkownika lub e-mail:

en: Get New Password
pl: Zdobądź nowe hasło

en: Are you lost?
pl: Potrzebujesz pomocy?

en: &larr; Back to %s
pl: &larr; Powrót do witryny &#8222;%s&#8221;

en: Registration Form
pl: Formularz rejestracyjny

en: Register For This Site
pl: Zarejestruj się na tej witrynie

en: A password will be e-mailed to you.
pl: Hasło zostanie wysłane e-mailem.

en: Password Lost and Found
pl: Hasło utracone i znalezione

en: Lost your password?
pl: Nie pamiętasz hasła?

en: You have logged in successfully.
pl: Zalogowano się pomyślnie.

en: You are now logged out.
pl: Wylogowano się.

en: User registration is currently not allowed.
pl: Rejestracja użytkowników jest obecnie niedozwolona.

en: Check your e-mail for the confirmation link.
pl: Odnośnik potwierdzający został wysłany e-mailem.

en: Check your e-mail for your new password.
pl: Nowe hasło zostało wysłane e-mailem.

en: Registration complete. Please check your e-mail.
pl: Rejestracja została ukończona. Proszę sprawdzić e-maila.

en: Slow down cowboy, no need to check for new mails so often!
pl: Zwolnij trochę, kowboju, nie ma potrzeby sprawdzać czy są nowe wiadomości tak często!

en: There doesn&#8217;t seem to be any new mail.
pl: Wygląda na to, że nie ma żadnych nowych wiadomości.

en: Author is %s
pl: Autorem jest %s

en: <strong>Author:</strong> %s
pl: <strong>Autor:</strong> %s

en: <strong>Posted title:</strong> %s
pl: <strong>Tytuł publikacji:</strong> %s

en: Oops: %s
pl: Ups: %s

en: Privacy:
pl: Prywatność:

en: (Must be at least 4 characters, letters and numbers only.)
pl: (Musi składać się z co najmniej 4 znaków; wyłącznie liter i cyfr).

en: Email&nbsp;Address:
pl: Adres&nbsp;e-mail:

en: There was a problem, please correct the form below and try again.
pl: Wystąpił problem. Proszę poprawić dane wprowadzone do pól poniższego formularza i spróbować ponownie.

en: Get your own %s account in seconds
pl: Załóż swoje własne konto w sieci %s w ciągu kilku sekund

en: Just a username, please.
pl: Proszę tylko wprowadzić o nazwę użytkownika.

en: Next
pl: Dalej

en: %s is your new username
pl: %s jest Twoją nową nazwą użytkownika

en: But, before you can start using your new username, <strong>you must activate it</strong>.
pl: Zanim zaczniesz używać swojej nowej nazwy użytkownika, <strong>konieczna jest jej aktywacja</strong>.

en: If you do not activate your username within two days, you will have to sign up again.
pl: Jeśli nie aktywujesz swojej nazwy użytkownika w ciągu dwóch dni, konieczne będzie dokonanie ponownej rejestracji.

en: Signup
pl: Zarejestruj się

en: Still waiting for your email?
pl: Nadal czekasz na e-maila?

en: Registration has been disabled.
pl: Możliwość rejestracji została wyłączona.

en: User registration has been disabled.
pl: Możliwość rejestracji kont została wyłączona.

en: Help
pl: Pomoc

en: Width
pl: Szerokość

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter a username.
pl: <strong>BŁĄD</strong>: Proszę wprowadzić nazwę użytkownika.

en: <strong>ERROR</strong>: This email is already registered, please choose another one.
pl: <strong>BŁĄD</strong>: Ten adres e-mail jest już zarejestrowany, proszę skorzystać z innego.

en: There are no options for this widget.
pl: Ten widget nie posiada opcji.

en: Strength indicator
pl: Siłomierz

en: Very weak
pl: Bardzo słabe

en: Weak
pl: Słabe

en: Strong
pl: Silne

en: Edit Category
pl: Edytuj kategorię

[ctx: page]
en: Add New
pl: Dodaj nową

en: Allow people to post comments on new articles
pl: Zezwól na komentowanie nowych artykułów

en: Date Format
pl: Format daty

en: Time Format
pl: Format godziny

en: Height
pl: Wysokość

en: Default
pl: Domyślny

en: Insert Image
pl: Wstaw obrazek

en: Visual
pl: Wizualny

en: Title:
pl: Tytuł:

en: Separate tags with commas
pl: Oddziel kolejne tagi przecinkami

en: (required)
pl: (wymagane)

en: Website
pl: Witryna internetowa

en: Widgets
pl: Widgety

en: Sorry, your entry could not be posted. Something wrong happened.
pl: Przepraszamy, Twój wpis nie mógł zostać dodany. Coś poszło nie tak.

en: Sorry, you do not have the right to edit this post.
pl: Przepraszamy, nie posiadasz uprawnienia do edycji tego wpisu.

en: For some strange yet very annoying reason, this post could not be edited.
pl: Z jakiegoś dziwnego, lecz bardzo irytującego powodu ten wpis nie mógł zostać zmodyfikowany.

en: Sorry, you do not have the right to delete this post.
pl: Przepraszamy, nie posiadasz uprawnienia do usunięcia tego wpisu.

en: For some strange yet very annoying reason, this post could not be deleted.
pl: Z jakiegoś dziwnego, lecz bardzo irytującego powodu ten wpis nie mógł zostać usunięty.

en: Sorry, comments are closed for this item.
pl: Przepraszamy, tego artykułu nie można komentować.

en: Sorry, you must be logged in to post a comment.
pl: Przepraszamy, musisz się zalogować, aby móc napisać komentarz.

en: &laquo; Previous Page
pl: &laquo; Poprzednia strona

en: Next Page &raquo;
pl: Następna strona &raquo;

en: Comments on %s
pl: Komentarze do %s

en: Powered by WordPress, state-of-the-art semantic personal publishing platform.
pl: Ta strona jest oparta na WordPressie &mdash; nowoczesnej, semantycznej, osobistej platformie publikacyjnej.

en: Enter your password to view comments.
pl: Wprowadź swoje hasło, aby zobaczyć komentarze.

en: No Comments
pl: Brak komentarzy

en: 1 Comment
pl: 1 komentarz

en: % Comments
pl: % komentarzy

en: Edit This
pl: Edytuj

en: You must be <a href="%s">logged in</a> to post a comment.
pl: Musisz się <a href="%s">zalogować</a>, aby móc dodać komentarz.

en: Tags:
pl: Tagi:

en: Pages:
pl: Strony:

en: The latest comments to all posts in RSS
pl: Najnowsze komentarze do wszystkich wpisów dostępne poprzez kanał RSS

en: Comments <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr>
pl: Kanał <abbr title="Really Simple Syndication">RSS</abbr> z komentarzami

en: <cite class="fn">%s</cite> <span class="says">says:</span>
pl: <cite class="fn">%s</cite> <span class="says">pisze:</span>

en: Your comment is awaiting moderation.
pl: Twój komentarz oczekuje na moderację.

en: %1$s at %2$s
pl: %1$s o %2$s

en: (Edit)
pl: (Edytuj)

en: View all posts in %s
pl: Zobacz wszystkie wpisy z kategorii &#8222;%s&#8221;

en: XML error: %s at line %d
pl: Błąd XML: %s w %d. linii

en: Visit %s&#8217;s website
pl: Odwiedź witrynę internetową osoby podpisującej się &#8222;%s&#8221;

en: Posts by %s
pl: Wpisy, których autorem jest %s

en: Last updated: %s
pl: Ostatnia aktualizacja: %s

en: Bookmarks
pl: Zakładki

en: Usage of user levels by plugins and themes is deprecated. Use roles and capabilities instead.
pl: Używanie poziomów użytkowników przez wtyczki i motywy jest przestarzałą praktyką. Wykorzystaj system ról i uprawnień.

en: No categories
pl: Brak kategorii

en: %s topic | %s topics
pl[0]: %s temat
pl[1]: %s tematy
pl[2]: %s tematów

en: No server specified
pl: Nie podano nazwy serwera

en: Error
pl: Błąd

en: no login ID submitted
pl: nie wysłano identyfikatora sesji logowania się

en: connection not established
pl: połączenie nie zostało nawiązane

en: No password submitted
pl: Nie podano hasła

en: Authentication failed
pl: Uwierzytelnianie nie powiodło się

en: No connection to server
pl: Brak połączenia z serwerem

en: No login ID submitted
pl: Identyfikator sesji logowania się nie został wysłany

en: No server banner
pl: Brak banneru serwera

en: abort
pl: przerwij

en: apop authentication failed
pl: uwierzytelnianie na serwerze apop nie powiodło się

en: Premature end of list
pl: Niespodziewany koniec listy

en: Empty command string
pl: Nie podano polecenia

en: connection does not exist
pl: nie połączono

en: No msg number submitted
pl: Nie podano numeru wiadomości

en: Command failed
pl: Wykonywanie polecenia nie powiodło się

en: View all posts filed under %s
pl: Zobacz wszystkie wpisy z kategorii &#8222;%s&#8221;

en: Feed for all posts filed under %s
pl: Kanał z wpisami zaszufladkowanymi do &#8222;%s&#8221;

en: Comments Off
pl: Komentowanie nie jest możliwe

en: Comment on %s
pl: Skomentuj &#8222;%s&#8221;

en: Log in to Reply
pl: Zaloguj się, aby móc odpowiedzieć

en: Leave a Comment
pl: Dodaj komentarz

en: Log in to leave a Comment
pl: Zaloguj się, aby dodać komentarz

en: Click here to cancel reply.
pl: Kliknij tutaj, aby anulować odpowiadanie.

en: Leave a Reply
pl: Dodaj komentarz

en: Leave a Reply to %s
pl: Odpowiedz na &#8222;%s&#8221;

en: Author
pl: Autor

en: URL
pl: Adres URL

[ctx: noun]
en: Comment
pl: Komentarz

en: Are you sure you want to do this?
pl: Czy na pewno chcesz to zrobić?

en: Edit
pl: Edytuj

en: Undo
pl: Cofnij

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Comments
pl: Komentarze

en: Publish
pl: Opublikuj

en: Excerpt
pl: Wypis

en: Revisions
pl: Wersje wpisu

[ctx: adjective]
en: Approved
pl: Zatwierdzony

[ctx: adjective]
en: Spam
pl: Będący spamem

en: Link Categories
pl: Kategorie odnośników

en: Search Categories
pl: Szukaj kategorii

en: Edit Link Category
pl: Edytuj kategorię odnośników

en: Update Category
pl: Zaktualizuj kategorię

en: Add Link
pl: Dodaj odnośnik

en: Save
pl: Zapisz

en: Categories
pl: Kategorie

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Description
pl: Opis

en: None
pl: Brak

en: Invalid taxonomy
pl: Błąd w taksonomii

en: Edit Tag
pl: Edytuj tag

[ctx: post]
en: Add New
pl: Dodaj nowy

en: View Post
pl: Zobacz wpis

en: Edit Post
pl: Edytuj wpis

en: Done
pl: Gotowe

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Submit
pl: Wyślij

en: Invalid file type
pl: Nieprawidłowy typ pliku

en: Preview
pl: Podejrzyj

en: Recent Comments
pl: Najnowsze komentarze

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Content
pl: Treść

en: Tags
pl: Tagi

en: Save Draft
pl: Zapisz szkic

en: No comments yet.
pl: Brak komentarzy.

en: Reply
pl: Odpowiedz

en: Number of comments to show:
pl: Liczba wyświetlanych komentarzy:

en: <strong>RSS Error</strong>: %s
pl: <strong>Błąd RSS</strong>: %s

en: Unknown Feed
pl: Nieznany kanał

en: Header
pl: Nagłówek

en: Sidebar
pl: Panel boczny

en: Archives
pl: Archiwa

en: Password
pl: Hasło

en: Redo
pl: Ponów

en: Thumbnail
pl: Miniatura

en: File &#8220;%s&#8221; doesn&#8217;t exist?
pl: Czy plik &#8222;%s&#8221; istnieje?

en: The GD image library is not installed.
pl: Biblioteka &#8222;GD&#8221; nie jest zainstalowana.

en: File &#8220;%s&#8221; is not an image.
pl: Plik &#8222;%s&#8221; nie jest obrazkiem.

en: Add Media
pl: Dodaj medium

en: Saved.
pl: Zapisano.

en: Left
pl: Do lewej

en: Center
pl: Do środka

en: Right
pl: Do prawej

en: Medium
pl: Średni

en: Full Size
pl: Pełny rozmiar

en: Size
pl: Rozmiar

en: Alignment
pl: Wyrównanie

en: Caption
pl: Etykieta

en: Edit Image
pl: Edytuj obrazek

en: Image URL
pl: Adres URL obrazka

en: Save as Pending
pl: Zapisz jako oczekującą na przegląd

en: Privately Published
pl: Opublikowano jako prywatne

en: Private
pl: Prywatne

en: Public, Sticky
pl: Publiczne, przyklejone

en: Schedule
pl: Zaplanuj

en: Add or remove tags
pl: Dodaj lub usuń tagi

en: All Categories
pl: Wszystkie kategorie

en: Dismiss
pl: Ukryj

en: Search
pl: Szukaj

en: Visit author homepage
pl: Odwiedź stronę domową autora

en: Images
pl: Obrazki

en: View Page
pl: Zobacz stronę

en: Links
pl: Odnośniki

en: Uncategorized
pl: Bez kategorii

en: Pages
pl: Strony

en: Close
pl: Zamknij

en: Select
pl: Wybierz

en: New Page
pl: Nowa strona

en: Edit Media
pl: Edytuj medium

en: New Post
pl: Nowy wpis

en: (no title)
pl: (bez tytułu)

en: Activation Key Required
pl: Wymagany jest klucz aktywacyjny

en: Activation Key:
pl: Klucz aktywacyjny:

en: Your account is now active!
pl: Twoje konto zostało aktywowane!

en: An error occurred during the activation
pl: Wystąpił błąd podczas aktywacji

en: Username:
pl: Nazwa użytkownika:

en: No posts found.
pl: Nie znaleziono żadnych wpisów.

en: Published
pl: Opublikowano

en: Pending Review
pl: Oczekuje na przegląd

en: Draft
pl: Szkic

en: Y/m/d
pl: d.m.Y

en: Visit Site
pl: Przejdź do strony

en: Log Out
pl: Wyloguj się

en: You do not have permission to upload files.
pl: Nie posiadasz uprawnienia do wysyłania plików na serwer.
